Zajście w ciąże

Wszystko o byciu mamą
biznes_woman

Re: Zajście w ciąże

Post autor: biznes_woman » 23 maja 2018 09:13

początkowo bardzo bałam się zajścia w ciążę – wiadomo: zaczynając od ewentualnych problemów zdrowotnych, na aspekcie finansowym kończąc. Gdy w końcu dowiedziałam się, że jestem w ciąży, moja radość była ogromna . Moja znajoma, która właśnie urodziła, poleciła mi świetnego ginekologa z samego centrum Konina. Doktor Kubiak okazał się kompetentnym lekarzem, który pomógł mi przejść całą ciążę i poród. To też dzięki niemu byłam spokojniejsza ;)

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 20 cze 2018 09:34

Ja słyszałam że bardzo dobrym miejscem dla kobiet mających problemy z zajściem w ciążę jest polmedis.pl. W tej klinice kobieta przechodzi kompleksowe badania. A w razie potrzeby badane jest też nasienie partnera. Jest wiele sposobów leczenia od farmakologicznego po zabieg in vitro.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 24 cze 2018 22:29

My z mężem bardzo chcieliśmy mieć dziecko, ale niestety problem był w jego nasieniu. Występowały u niego zaburzenia płodności, które niszczyły nasze marzenia o dzieciach :( Kupiłam mu w końcu suplement poprawiający płodność i zaczął go brać. Po kilku miesiącach zaszłam w ciążę i teraz nie wiem, czy to kwestia szczęścia, czy to te leki :D No nieważne, najważniejszy jest efekt końcowy! :love:

Florka

Post autor: Florka » 20 lip 2018 11:17

Czasem wystarczy przestać na jakis czas o tym zbyt intensywnie myśleć. Psychika tu robi swoje. Chocby gdzieś wyjechać, dać na luz. No, ale jeśli nic nie pomaga z że tak powiem domowych środków, to nalezy odwiedzic klinikę. Ja proponuję Klinike Gameta. Ich bogate doświadczenie przyczynia sie do wielu sukcesów w tej dziedzinie. Maja świetnych specjalistów.

Oliwkaaa

Post autor: Oliwkaaa » 22 sie 2018 11:14

My z mężem również bardzo długo staraliśmy się o dziecko, coś około 1,5 roku. Gdy w końcu się udało byliśmy mega szczęśliwi a ja już zaczęłam kompletować wyprawkę dla siebie i malucha. I tutaj koleżanka doradziła mi aby zabrać ze sobą do szpitala spray z motherlove, który łagodził ból poporodowy i przyspiesza gojenie. Po wszystkim byłam jej ogromnie wdzięczna bo dzięki temu kosmetykowi zdecydowanie szybciej doszłam do siebie i mogłam cieszyć się wspaniałymi chwilami z córeczką nie przejmując się dyskomfortem czy bólem.

olina788

Post autor: olina788 » 21 wrz 2018 15:24

Teraz niestety bardzo wiele osób ma kłopoty z płodnością i nie niestety większość osób nie wie, w jaki sposób można się leczyć. Na szczęście mamy internet i stronę https://plodnosc.pl/starania/ dzięki której wszystko może okazać się bardzo proste. Polecam sobie zajrzeć i dowiedzieć się czegoś ciekawego.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 24 wrz 2018 10:21

Niektórym przychodzi to bez problemu, w końcu ile jest wpadek młodych dziewczyn? A czasem gdy się planuje to się męczy bardzo długo, by zajść w ciążę, reguły nie ma. A jak jest problem to na pewno warto jest go dokładnie zbadać, teraz jest przecież wiele możliwości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”