Wyprawka do szpitala

Wszystko o byciu mamą
Keira

Wyprawka do szpitala

Post autor: Keira » 26 sie 2014 12:51

Chcę dzisiaj podzielić się artykułem który pomoże przyszłym mamom nie zapomnieć niczego podczas swojej pierwszej wizyty na porodówce: http://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/16/16 , taka lista się przyda bo w tym stresie można często o czymś zapomnieć :)

KasiaMama
Kontakt:

Re: Wyprawka do szpitala

Post autor: KasiaMama » 09 wrz 2014 12:48

Dlatego madę mamy torby do szpitala pakują wcześniej, nioe w czasie kiedy odchodzą wody płodowe :)
:king:

gagatka

Post autor: gagatka » 09 wrz 2014 18:20

Dobrze jest też udać się do szpitala w którym planujemy poród i poprosić o listę. Wiele mam bierze do szpitala zbyt wiele rzeczy, a przecież spędzi tam z 3 dni, poza tym ojciec dziecka zawsze może coś donieść.

Awatar użytkownika
skyy

Post autor: skyy » 29 paź 2014 18:59

Świetny artykuł, bardzo Ci dziękuję! Nawet nie wiesz jak bardzo jest pomocny, bo właśnie jestem na etapie szykowania takiej torby dla mam ze szpitalną wyprawką :) . Moja siostra za kilka dni ma termin porodu i wszyscy już dosłownie nie możemy się doczekać :) Cała rodzina w gotowości, ale wiadomo, że przy takich emocjach łatwo o czymś zapomnieć, więc po prostu skorzystam z tej listy ;).

wika

Post autor: wika » 31 gru 2014 13:50

Ja do szpitala zacznę pakować się w lutym ale już teraz śledzę listy wyprawkowe by wiedzieć co muszę jeszcze dokupić. Ostatnio znalazłam artykuł Wyprawka dla noworodka - rzeczy, które trzeba mieć i na jego podstawie wszystko kupuję. Brakuje mi jeszcze kilka rzeczy ale myślę, że w przyszłym tygodniu pojadę na zakupy i uzupełnię braki.

KasiaMama
Kontakt:

Post autor: KasiaMama » 20 sty 2015 10:33

To teraz taka lista, co zabrać do szpitala, dla maluszka i dla mamay by sie przydała :), CZekamy!
:king:

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 29 kwie 2016 12:26

Większość takich ważniejszych rzeczy, których potrzebujesz znajdziesz na stronie sklepu babyland.pl. To miejsce idealne dla noworodków i ich matek. Na przykład mają w ofercie monitory dla oddechu a taki monitor bardzo się przydaje. Przejrzyj na spokojnie ofertę i sama się zastanów czego jeszcze potrzebujesz.

Karolcia89

Post autor: Karolcia89 » 09 maja 2016 10:56

Ja do listy dodałabym równiez delikatne i hipoalergiczne emolienty do kąpieli dla niemowląt oraz mam, ponieważ w pierwszych dniach nie wiadomo jeszcze, jakie konkretnie potrzeby ma skóra Twojego dziecka lepiej używać jak najłagodniejszych środków.

Szymonka

Post autor: Szymonka » 01 gru 2016 11:12

Planowanie ciąży nie jest takie łatwe, tak samo jej przejście. Nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka i czego możemy oczekiwać. Pomyślałaś też o tym, czy będziesz chodzić do szkoły rodzenia? Bardzo to pomaga. Jeżeli nie masz takiej w okolicy to zawsze możesz skorzystać z tej https://szkolarodzeniaprenalen.pl/ darmowej szkoły. Sporo innych porad też można tam znaleźć.

mikowska

Post autor: mikowska » 27 maja 2017 22:11

Bardzo ważnym elementem wyprawki jest fotelik samochodowy i wózek, koszta spore, ale to zakup na lata, który może też poslużyć drugiemu dziecku, jeśli planujemy większą rodzinę. Mogę polecić wózki wielofunkcyjne od Adamex, to polski producent, więc można być pewnym ich jakości i serwis jest na miejscu. Wózki są estetyczne, nowocześnie wyglądają, jest duży wybór kolorów, mają również sporo udogodnień. W zastawie z wózkiem producent dorzuca sporo akcesoriów, także super sprawa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”