Rozwód w rodzinie - u kogo?

Wszystko o byciu mamą
Wiewiórka

Re: Rozwód w rodzinie - u kogo?

Post autor: Wiewiórka » 24 wrz 2018 10:11

Niestety w dzisiejszych czasach rozwodów jest wiele, nie wiem co za tym stoi, zapewne brak odpowiedniego dopasowania ludzi, może jeszcze inne czynniki. U mnie w rodzinie rozwody też były i kończyły się różnie - niektóre przeszły gładko i spokojnie przy innych były takie akcje, że psychika mogła siąść. To na pewno nie jest spokojny czas, a jak ktoś już myśli o rozwodzie, to lepiej zapoznać się z tym tematem od podszewki.

Ajlar

Post autor: Ajlar » 05 paź 2018 15:29

Mi się wydaje, że teraz jakoś łatwiej o pokusy i ludzie się chyba tak nie szanują jak dawniej stad tyle rozwodów. Moja siostra jest własnie w trakcie rozwodu. Nie jest to przyjemna sprawa, tym bardziej, że jej mąż strasznie utrudnia. Na szczęście Kaśka ma dobrego adwokata mecenasa Budrewicza, który doskonale zajmuje się jej sprawą. Przede wszystkim jest bardzo skuteczny na salo sądowej. Poza tym jest sympatyczny, zawsze chętnie odpowiada na wszystkie pytania, nawet te z pozoru najgłupsze.

Koraa

Post autor: Koraa » 16 lis 2018 13:03

Rozwodów teraz jest mnóstwo i nie ma w tym nic złego, u każdego może się zdarzyć taka sytuacja.
Grunt aby to wszystko załatwić sprawnie i szybko.

Chylon

Post autor: Chylon » 25 lis 2018 14:11

Przy prowadzeniu mojej sprawy rozwodowej niezmiernie przydatna okazała się pomoc zaoferowana przez kancelarię Miastkowski. Z ich strony mogłam liczyć na bardzo porządne wsparcie i poradę, które pozwoliły mi przejść przez ten niefortunny proces.

tom.m

Post autor: tom.m » 05 lut 2019 13:02

Decyzja o rozwodzie na pewno nie powinna być podejmowana lekko, ale jeśli nie ma wyjścia, to pierwszym krokiem powinno być zatrudnienie prawnika. Podczas mojego rozwodu bardzo pomogła mi adwokat, która zadbała by wszystko przebiegło maksymalnie sprawnie i sprawiedliwie. Warto, bo człowiek i tak ma już wtedy dużo na głowie.

fiona45

Post autor: fiona45 » 08 lut 2019 17:55

Moim zdaniem warto zerknąć na propozycje na kancelaria prawna w Katowicach remigiuszsoltys.pl . Mają tam wiele ciekawych propozycji na takie rozwiązywanie problemów. Od prawie 15 lat świadczę usługi doradcze dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Sprawdza się w różnych rozprawach i poradach w tym w sprawach rozwodowych, o separację, władzę rodzicielską, alimenty i podział majątku oraz w problematyce poświęconej tzw. upadłości konsumenckiej.

mamunia

Post autor: mamunia » 08 lut 2019 20:20

Rozwod to stresujaca sytuacja, wiec warto wybrac dobrego adwokata, ktory bedzie nas reprezentowal. Wtedy mozemy uniknac niepotrzebnego stresu.

gaja

Post autor: gaja » 10 lut 2019 23:11

Na tej stronie rozwod-i-podzial-majatku.pl macie blog, który w całości poświęcony jest sprawom rozwodowym oraz podziałowi majątku. Można się tam sporo dowiedzieć i to całkowicie za darmo. Blog prowadzony jest przez prawnika, który specjalizuje się w takich sprawach. Warto go podsunąć osobie, która myśli o rozwodzie.

edwinP

Post autor: edwinP » 15 lut 2019 19:28

Siostra korzystała z usług Kancelarii Adwokackiej Edyty Żygas z Krakowa i była zadowolona. Co najważniejsze sprawa skończyła się po jej myśli, więc adwokat jest po prostu skuteczna a do tego to wyrozumiała i miła w kontakcie osoba.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 26 lut 2019 22:43

Jeśli jesteście z Lublina to zdecydowanie warto zgłosić się do Anny Legieć. Jej kancelaria pomogła mi przy sprawie rozwodowej i najważniejsze – nieocenione okazało się jej wsparcie przy uczciwym podziale majątku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”