Tanie przesyłki kurierskie za granicę

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Women12

Tanie przesyłki kurierskie za granicę

Post autor: Women12 » 10 cze 2019 14:57

Rozwijam się i konieczne mi będą potrzebne tanie przesyłki kurierskie do takich krajów jak Anglia, Niemcy, Irlandia czy nawet Holandia. Okres wyjazdów jak najmniejszy, bo jednak wiele paczek będę miała zaadresowanych i może być problem z rozeznaniem się, gdzie która pójdzie. Chętnie dowiem się, komu wy w czymś takim ufacie. W ogóle wszystko mnie o takim zagranicznym przesyłaniu interesuje..

Inatka93

Re: Tanie przesyłki kurierskie za granicę

Post autor: Inatka93 » 15 cze 2019 07:44

Naprawdę nietrudno jest dziś nadać paczkę za granice, a niech dowodem na to będą liczne portale zagraniczne wysyłające do Polski czy innych krajów świata. Co prawda taka paczka jest kilka razy droższa niż krajowa, ale to nic dziwnego, w końcu czasem kilka granic musi przejechać, a kurierzy muszą mieć na wszystko dokumenty, w razie kontroli, a i paliwa się spala dużo. Zapytaj u kilku kurierów, albo brokerów, bo czasem u drugich masz taniej mimo wszystko.

lana52

Post autor: lana52 » 16 cze 2019 21:04

Nie wiem co Ci polecić.

storotka

Post autor: storotka » 19 cze 2019 17:45

Nie da się tak po prostu polecić jakieś firmy ze względu na to że są one zróżnicowane Pod względem dbania o przesyłkę, koszt przesyłu, ale również pod względem szybkości dostarczenia towaru. Finalnie może się okazać, że polecana przeze mnie firma może być gorsza, niż ta którą ty sama znajdziesz. Na twoim miejscu spróbowałabym z podpisaniem umowy z Pocztą Polską.W końcu oni również zajmują się przesyłami międzynarodowymi.

soniaa

Post autor: soniaa » 26 cze 2019 22:40

A ja tam nie będę miała skrupułów, pisząc, że tanim i odpowiedzialnym przewoźnikiem paczek jest bez wątpienia firma Speedpack. Co prawda tylko raz mój brat z nimi współpracował, ale śmiało może potwierdzić pozytywne opinie napływające z sieci. Ma się pełną kontrolę nad przesyłką, a do tego w sumie na ogół płaci mniej, niż na poczcie, chociaż ile to też nie powiem, bo to różnie bywa.

aniakowalikkk

Post autor: aniakowalikkk » 21 lip 2019 19:49

Jeśli chodzi o firmy kurierskie, to ja polecam Riders, korzystamy z nich przy przesyłkach zarówno zagranicą, jak i tych w kraju :) Są terminowi i solidni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”