Strona 1 z 7

Ogród

: 02 mar 2019 21:13
autor: grazynka12
Macie duze ogrody? Sadzicie warzwa czy tylko kwiaty? bo my robimy zaraz po zimie.

Re: ogrod

: 03 mar 2019 13:46
autor: mamuśka58
Kwiaty to ładna ozdoba ogrodu, a nie myślalaś o innych ozdobach. Wiesz co to jest gabion? Mozna go wykorzystać do zrobienia fontanny, ławki w połaczeniu z deskami lub gril gabinowy.

Re: ogrod

: 28 mar 2019 11:51
autor: myszka
Ja niestety nie mam ogrodu ale za to mam balkon i to nawet spory. Też już myślę jak go zagospodarować, bo oczywiście miejsce do posiedzenia będzie, ale i również obowiazkowo muszą być kwiaty. Nawet znalazłam ofertę na donice balkonowe po kilka sztuk w pakiecie, co wychodzi dużo taniej niż jak kupimy jedną w ogrodniczym stacjonarnie. Tylko jeszcze musze pomyśleć o kwiatach.

Re: Ogród

: 13 kwie 2019 13:43
autor: JoannaKr89
Ja mam pytanie do dziewczyn, które hodują roślinki na balkonie : ) Czym nawozicie kwiaty? Czy stosujecie jakieś odżywki do pelargonii (chyba najpopularniejsze balkonowe kwiat). Znalazłam ostatnio sklep z nawozami i odżywkami do kwiatów. Wybór jest naprawdę ogromny. Zastanawiam się jednak czy faktycznie stosowanie takich dodatków daje jakiekolwiek efekty. Czy ktoś jest w stanie się wypowiedzieć? Chodzi mi w szczególności o pielęgnację pelargonii.

Re: Ogród

: 21 kwie 2019 22:12
autor: narcyzja
Ja chce mieć oczko wodne i będziemy kupować wszystko co potrzeba. Ale może macie oczka i powiecie jakie rośliny do niego i dookoła niego? Dopiero planujemy wszystko i moje ogrodowe doświadczenie jest nikłe.

Re: Ogród

: 23 kwie 2019 21:00
autor: cwwirek
Ja mam ogromny ogród. Postawiłem drewnianą wiatę na różne okazje.

Re: Ogród

: 24 kwie 2019 09:46
autor: martakurek0
My mamy drzewka i krzewy owocowe, tuje dookoła ogrodu, żeby sąsiedzi inwigilacji regularnej nie prowadzili :lol: Do tego piękna zielona trawa i parę "gadżetów" dziecięcych poustawianych tu i tam. W ogródek warzywny za bardzo się nie bawię, tylko trochę ogórków gruntowych i pomidorki malinowe i koktajlowe. I oczywiście kwiaty. Ale dookoła balkonu. Na parapetach akurat nie, ale w doniczkach wiszących już jak najbardziej. Do tego planujemy w tym roku tuż obok balkonu "zainstalować" skrzynki balkonowe. Marzy mi się to już od jakiś 2-3 lat, ale dopiero teraz jest okazja zająć się na dobre ogrodem ;)

Re: Ogród

: 25 kwie 2019 10:35
autor: Martuszka88
Ja dopiero zaczynam aranżować ogród. Wymarzyłam sobie pergolę, która będzie porośnięta kwiatami. Orientujecie się z jakiego materiału pergola sprawdzi się najlepiej? Wizualnie chyba najbardziej podobają mi się drewniane i co do drewnianej pergoli mam sprawdzoną firmę, która robiła mi taras drewniany - Termo Floor. Jeśli chodzi o drewno to prawdziwi specjaliści, polecam z całą pewnością. Natomiast gdybym miała wybrać pergolę z innego materiału niż drewno to nie znam żadnego wykonawcy. Co myślicie o drewnianej pergoli do ogrodu?

Re: Ogród

: 26 kwie 2019 22:58
autor: monika8934
ogród

Re: Ogród

: 29 kwie 2019 21:50
autor: Akryla
W tym roku planuje zbudować taras! Własnoręcznie! Oczywiście mowa o zadaszeniu tarasu, chciałabym siedzieć na tarasie w deszczu i w słońce, co dać na dach? Jaki materiał?