Strona 1 z 1

Przegląd auta

: 28 sty 2019 11:02
autor: młoda26
Obchodzi mnie przegląd techniczny samochodów. Tylko taki na maksa solidny. Moje auto posiada swoje lata. Natomiast co sekundę coś nawala i się uszkadza.

Re: przeglad auta

: 28 sty 2019 15:32
autor: tomcio988
Wiele rzeczy sprawdzić możesz sobie również sam bez wyjeżdżania do mechanika ;) Oczywiście jeśli kupiłeś jakieś autko zrób sobie gruntowny przegląd i niech CI ktoś powie co jest dobre, a co do roboty. Z tego co czytałem szczególnie ważne jest również jak dbamy o autko, czyli o tym by wymieniać filterki ;) Kosztują niewiele, a pozwalają uchronić od wielu usterek ;)

Re: przeglad auta

: 29 sty 2019 11:23
autor: sikorka
Napisz jakie masz auto, ja ze swoim focusem zawsze jeżdże do aso. Jakoś mam największe przekonanie do takich autoryzowanych serwisów, mam kilka średnio przyjemnych doświadczeń z mechanikami a odkąd jeżdżę do aso nie ma problemu.

Re: Przegląd auta

: 05 mar 2019 15:41
autor: zofialipska
Ja mam Volvo z salonu w Katowicach i co roku na przegląd jeżdżę do nich. W serwisie mają doświadczonych pracowników a nie takich z przypadku.

Re: Przegląd auta

: 20 sie 2019 09:44
autor: Mannia
Stacja kontroli pojazdów – KROS – Konstantynów Łódzki wykonała dla nas ostatnio solidny przegląd. Właśnie tego było nam trzeba, gdyż jak się okazało - było kilak usterek, które potrzebowały naprawy. Ale się udało, a pojazd znów porusza się po drodze.

Re: Przegląd auta

: 21 paź 2019 12:17
autor: Julietta20
W takim razie polecam Motozeg z Gliwic, ja zawsze do nich jeżdżę, kiedy mam problem z autem albo jakieś wątpliwości. Nie mają ukrytych kosztów, nie naciągają na dodatkowe usługi itp. Są rzetelni, w swoich szeregach mają prawdziwych fachowców. Wszystko wytłumaczą i wyjaśnią. Korzystają z nowoczesnych metod diagnostycznych, więc szybko i sprawnie wyszukują usterki oraz skutecznie je usuwają. Moje auto dzięki nim działa bez zarzutu i mam pewność, że sprawdzili wszystko dokładnie.

Re: Przegląd auta

: 29 kwie 2020 20:36
autor: monikabert90
A czy zapaliła się Wam kiedyś kontrolka check engine w samochodzie? Co to może oznaczać. A w Waszym przypadku co oznaczało?