Powiększanie ust

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
sylvia

Powiększanie ust

Post autor: sylvia » 17 paź 2018 09:23

Dziewczyny, czy może któraś z Was miała powiekszanie ust i była zadowolona z efektu?

Sama mam bardzo cienkie usta i niestety ale wiele kompleksów z nimi związanych.... Czy znacie jakieś dobre sposoby na powiekszenie ?

MamaAnia

Re: Powiększanie ust

Post autor: MamaAnia » 17 paź 2018 10:20

Ja kiedyś miałam takie kompleksy - moje usta po prostu przypominały dwie cienkie kreseczki tak więc postanowiłam się wybrać
Usta powiększał mi pan doktor - jest to warszawska klinika medycyny estetycznej - na początku trochę się obawiałam bólu ale nie było czego. Wprawdzie zabieg nie był bezbolesny, nie powiem ,że był przyjemny ale dało się wytrzymać. Poza tym dostajesz znieczulenie.
Na początku nie byłam zadowolona z efektu ponieważ usta były opuchnięte i bolesne ale po kilku dniach efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Usta pełne, piękne i wyglądają bardzo naturalnie.

Dosia

Post autor: Dosia » 25 lis 2018 18:48

Dopiero przymierzam się do zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym. Jest to bezpieczna, nieinwazyjna procedura medyczna, której chcę się poddać w renomowanej klinice Novoderm. Słyszałam, że jest to też bardzo skuteczna i bezbolesna metoda, która jest świetną alternatywą dla innych inwazyjnych zabiegów. Gdybym miała jakieś pytania, to lekarze medycyny estetycznej z pewnością rozwieją moje wątpliwości podczas konsultacji.

Makaron

Post autor: Makaron » 05 gru 2018 09:41

Witam,ja nie jestem za sztucznym powiększaniem ust. Moim zdaniem taki efekt da się uzyskać dzięki kosmetykom. Ja uwielbiam błyszczyki i balsami do ust. Co sądzicie o tych z Ziaji? Które byście polecali? Mnie bardzo kusi ten pomarańczowy.

dominica

Post autor: dominica » 05 gru 2018 11:06

Myślę, że wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem. Dlatego powiększanie ust kwasem hialuronowym a nawet implantami ust nie jest dla mnie niczym dziwnym. Ostatnio czytałam artykuł dotyczący implantów ust i szczerze mówiąc jest to fajna sposób, by uzyskać trwały efekt kształtnych i jędrnych warg.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 21 gru 2018 12:29

Ja uważam, że efekt jest super :) Oczywiście nie można przesadzać z ilością kwasu hialuronowego bo będzie to wyglądało nienaturalnie. Ale delikatne powiększenie ust - czemu nie :) Trzeba też trafić do profesjonalistów - dlatego polecam centrum medycyny estetycznej Neonia w Krakowie. Będziecie zadowolone.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”