Kosmetyki naturalne - sklep stacjonarny czy online?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
marja84

Re: Kosmetyki naturalne - sklep stacjonarny czy online?

Post autor: marja84 » 20 lis 2018 11:32

To zależny co, większość rzeczy zamawiam u konsultantki Arbonne Polska i wszystko mam praktycznie pod drzwi. To zależy co namawiasz, jakiej jakości i od kogo. Osobiście lubię najwyższej jakości wegańskie kosmetyki.
Moje zdrowie to zdrowie mojej rodziny! - http://www.zdrowie-rodziny.pl/

bukowskaa

Post autor: bukowskaa » 08 gru 2018 01:28

Kosmetyki naturalne uwielbiam, są skuteczne, mają bardzo dobre składy. Ja lubię te z serii Agafia, mają świetne maseczki do twarzy, kremy i kosmetyki do włosów. Ja zdecydowanie preferuję sklepy online, większy wybór i lepsze ceny.

Women12

Post autor: Women12 » 10 gru 2018 22:07

Moim zdaniem sklep online. Ja tylko tak kupuje naturalne kosmetyki. Większość ludzi uważa, że to strach zamawiać przez internet, bo nigdy nie wiadomo, czy dostaniemy to, co zamówiliśmy . Na początku tez miałam takie obawy, dopóki na Instagramie Wiktorii Omyły nie zobaczyłam sklepu Calluna Medica. Gwarancja dobrego produktu i niskiej ceny .

zosia

Post autor: zosia » 18 gru 2018 05:00

To zależy co się kupuje, ale zazwyczaj sklepy online mają dużo lepsze ceny, nawet jak się doliczy koszty wysyłki. Sprawdźcie sobie na przykład ofertę bestcbd-medycznamarihuana.pl mają kosmetyki z olejem konopnym, sprzedają również oleje CBD, liquidy, to wszystko od autoryzowanych producentów.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 18 gru 2018 16:24

Myślę, że online, tu jest większy wybór i można nieźle zaoszczędzić. Mam koleżankę, można powiedzieć, celebrytkę w naszym mieście i ona kupuje kosmetyki wyłącznie naturalne.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 19 gru 2018 13:06

U nas w pracy ostatnio zaczęłyśmy rozmowę a własciwie narzekania na swoją cerę. W pewnej chwili koleżanka kazała nam się jej przyjrzeć, no super cera, żadnych krostek, gładka i pachnąca. Poradziła nam byśmy zmieniły kosmetyki.

zefirka

Post autor: zefirka » 28 gru 2018 13:47

Ja zdecydowanie wolę w internecie, zamawiam na wapteka ; plus takich zakupów, że można sobie na spokojnie wszystko przejrzeć, poczytać właśnie o składach, o działaniu. Ceny też są korzystniejsze, no i z domu nie trzeba wychodzić :) przy okazji też leki bez recepty zamawiam, więc jak dla mnie super;

roputek

Post autor: roputek » 30 gru 2018 19:08

Zdecydowanie sklep online. Moge Ci polecić kosmetyki naturalne marki Hildegard Braukmann szczególnie fajne mają kosmetyki do stóp - znajdziesz u nich balsam do stóp oraz kąpiel wierzbową do stóp - to świetne połączenie.

Mizandra

Post autor: Mizandra » 15 sty 2019 16:28

Jeśli chodzi o kosmetyki naturalne to polecam zakup w tym sklepie bee. Mają duży wybór i niskie ceny i każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście korzystam z ich produktów i jestem bardzo zadowolona.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 16 sty 2019 15:54

Internet ma naprawdę wiele do zaoferowania. Często wybór jest większy, a ceny takich kosmetyków niższe niż w sklepach stacjonarnych. Polecam chociażby rzucić okiem na produkty marki Botame.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”