Kosmetyki naturalne - sklep stacjonarny czy online?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
goldensilver

Re: Kosmetyki naturalne - sklep stacjonarny czy online?

Post autor: goldensilver » 07 maja 2019 12:21

Widzę, ze nie znacie jeszcze tej drogerii internetowej maxdrogeria. Jak dla mnie najlepsza, z najszerszą ofertą i super cenami. Zamawiam u nich regularnie kosmetyki dla całej rodziny oraz środki czystości.

sylvia

Post autor: sylvia » 10 maja 2019 09:30

W ostatnim czasie zamawiam głównie internetowo bo w sklepach stacjonarnych w moim mieście mozna dostać jedynie wybrane marki. Poza tym wiele kosmetyków stacjonarnie reklamuje się jako naturalne ale wcale tak nie jest i ich skład jest taki sobie...

Kilka firm, które możecie wziąc pod uwagę przy zakupach to
make me bio
biolaven
sylveco
clinique
organique

Bardzo dobre promocje na pielęgnację bywają natomiast w sklepie Darmarsklep, poza tym w sklepie jest ekspresowa wysyłka. Najczęściej to co zamówicie zostanie wysłane następnego dnia.
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019 07:19 przez sylvia, łącznie zmieniany 1 raz.

karola987

Post autor: karola987 » 14 maja 2019 16:38

Jeśli chodzi o dobrej jakości kosmetyki, zwłaszcza na jakieś prezenty dla mamy albo przyjaciółek, to staram się znaleźć coś nietypowego. Stacjonarnie mam problem, żeby znaleźć faktycznie naturalne kosmetyki, a czasami sama też lubię stosować i takie. Ostatnio pierwszy raz zamówiłam sobie naturalny krem do rąk, serum do twarzy i olejek do suchej skóry, np. w okolicy paznokci. Te trzy kosmetyki kupiłam w drogerii internetowej, którą poleciła mi koleżanka, bo ona jest ich stałą klientką i przy okazji jej zakupów, poprosiłam o dorzucenie kilku rzeczy dla mnie :) Jeszcze ich nie stosowałam, bo chcę najpierw skończyć te kosmetyki, które już mam otwarte, ale jeśli się sprawdzą to zamówię podobny zestaw dla mamy na jej imieniny. Myślę, że byłaby zadowolona, bo lubi takie kosmetyczne nowinki :)

monika8934

Post autor: monika8934 » 22 maja 2019 16:18

Wszystko zależy od tego, jak w Twojej okolicy jest możliwość, aby te naturalne kosmetyki kupić.

mokka

Post autor: mokka » 12 cze 2019 14:40

Wolę sklepy online bo tak łatwiej mogę znaleźć to czego potrzebuję i oszczędzam czas. Mam bardzo suchą cerę, właśnie czytam jak ją najlepiej pielęgnować i widzę że odpowiednie kosmetyki są tu kluczowe

zefirka

Post autor: zefirka » 14 cze 2019 16:22

Online zdecydowanie jak dla mnie. To właśnie w necie znalazłam markę kosmetyków Cremorlab, to koreańska marka. Byłam ciekawa czy faktycznie są takie świetne, jak o nich czytałam. Skład owszem, super jest. Teraz też mogę potwierdzić, że i działanie jest odczuwalne i zauważalne. Skóra docenia skład kosmetyków bez talku, parabenów czy oleju mineralnego.

mamunia

Post autor: mamunia » 04 lip 2019 21:03

W internecie można czasem znaleźć jakieś ciekawe kosmetyki i też widać promocje, niczego się nie ominie. Można co jakiś czas patrzeć w swoich ulubionych drogeriach na kosmetyki. Mam balsam do ciała z avokado HB. Zauważam już po kilku tygodniach, że skóra jest inna.

czosnekwrg

Post autor: czosnekwrg » 17 wrz 2019 13:44

Kosmetyki naturalne, dostarczone przez Sylwit sylwit.pl/ okazały się dokładnie tym, czego było mi trzeba. Mam tutaj na myśli specjalistyczne kremy, które idealnie wpływają na moją skórę i cerę. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”