Kosmetyki naturalne - sklep stacjonarny czy online?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
anniee

Kosmetyki naturalne - sklep stacjonarny czy online?

Post autor: anniee » 31 maja 2018 21:25

Jakie są wasze ulubione produkty do pielęgnacji twarzy? Czy kupujecie kosmetyki naturalne? Sklep, w którym ja zwykle robię zakupy online ma w swojej ofercie bardzo wiele kosmetyków naturalnych. Używam ich od około pół roku i bardzo mi się podoba to jak działają na moją cerę.

Dżej89

Re: Kosmetyki naturalne - sklep stacjonarny czy online?

Post autor: Dżej89 » 02 cze 2018 12:29

Ja powiem Ci, że jeszcze nie miałam jako takiej styczności z naturalnymi kosmetykami. A stosowałaś też kosmetyki khadi? Z tego co się zorientowałam to ponoć doskonale pielęgnują skórę. Dzięki naturalnym składnikom dostarczane są naszej skórze różne wartościowe właściwości. To prawda? Czy według Ciebie warto kupić je? Chciałabym bardziej zadbać o swoja cerę, która jest naprawdę problematyczna i zastanawiam się czy nie postawić na takie naturalne produkty.

ewelline

Post autor: ewelline » 07 cze 2018 14:58

Większość zakupów robię w internecie. Jest tego tak dużo że opłacało mi się ubezpieczyć transakcje internetowe w banku Raiffeisen. Opłata niewielka ale za to święty spokój.

neonka

Post autor: neonka » 15 cze 2018 19:37

Ja kupuje w aptece bo tylko tam jest dostępny mój cetaphil. Do oczyszczania twarzy używam cetaphil em do mycia to taki płyn micelarny a do nawilzania cetaphil da ultra bo nie podraznia skory a fajnie regeneruje

dynamical

Post autor: dynamical » 20 cze 2018 10:40

To ja raczej kupuję w sklepach stacjonarnych, zresztą mam jedne swój sprawdzony sklep ;)

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 22 cze 2018 20:07

Jeżeli chodzi o kosmetyki, to lubie kupować przez internet, mam większy wybor w kosmetykach naturalnych. ostatnio trafiłam na bardzo dobry film na temat kosmetykow naturalnych.

Autorka przedstawia w nim sposób pielęgnacji naturalnej w kilku etapach przy użyciu Polskich kosmetyków. Całość bardzo ze sobą współgra i bardzo dobrze Się to ogląda.

Loomlor

Post autor: Loomlor » 24 cze 2018 16:42

A czy któraś z was dziewczyny słyszała może o kosmetykach indyjskich? Z tego co sama znalazłam to podobno są one na prawde dobre. Może, któraś z was z nich korzystała i może sie wypowiedzieć w tym temacie? Ja zamierzam złożyć testowe zamówienie w najbliższych dniach!

Dosia

Post autor: Dosia » 24 cze 2018 19:24

Używam kosmetyków naturalnych, które kupuję w sklepie online. Są naprawę rewelacyjne, jeśli chodzi o efekt działania. Nie wiedziałam, że polskie produkty Calluna Medica są aż tak dobre. Prawie wszystkie dziewczyny z mojej pracy ich używają, więc ja też musiałam spróbować. Teraz nie rozstaję się z naturalnym kremem wybielającym i redukującym przebarwienia. Zawiera ekstrakt z białej lilii, białej trufli, pomidora oraz winorośli. Dla zdrowia i piękna mojej cery nic więcej mi nie trzeba :)

usis

Post autor: usis » 28 cze 2018 13:38

Jest wiele kosmetyków do twarzy i innych części ciała, jednak nie zawsze z nich korzystamy, a powinniśmy, ponieważ są one nawilżające i potrzebne dla naszej skóry.

bartinka

Post autor: bartinka » 29 cze 2018 15:15

sklepy online mają zazwyczaj niższe ceny, a kosmetyki to nie ubrania, nie trzeba mierzyć przed zakupem, więc myślę, że online spoko

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”