Medycyna estetyczna zabiegi

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
olina788
Kontakt:

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

Post autor: olina788 » 05 wrz 2018 15:44

Ja zastanawiam się nad depilacją laserową i swoją ofertą przyciągnął mnie salon medycyny estetycznej Skinlogica. Myślę, że to odpowiednie miejsce, aby taki zabieg wykonać. Na ich stronie można znaleźć wszystkie szczegółowe informacje, a jeśli mamy jakieś wątpliwości, to zawsze można udać się na konsultację.

ametyst

Post autor: ametyst » 07 wrz 2018 13:06

Wg mnie warto zrobić powiększenie ust, ja robiłam ten zabieg w Katowicach, a konkretnie w La Boca i jestem bardzo zadowolona. W końcu mam piękne usta :)

elabarbara

Post autor: elabarbara » 14 wrz 2018 09:49

Bardzo bogatą ofertę zabiegów ma lipoline.pl. Spodobała mi się ich szczegółowa, a zarazem przejrzysta i zrozumiała dla laika strona internetowa. Można dużo poczytać, zapoznać się z tematem, a później tylko korzystać z ich wiedzy i doświadczenia w temacie medycyny estetycznej. Polecam gorąco, ja już jestem ich zadowoloną klientką.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 17 wrz 2018 09:59

Wiele zabiegów można też wykonać za pomocą profesjonalnych kosmetyków. Mam na myśli na przykład produkty Farmona Professional. Warto poczytać o tych produktach i znaleźć salon, gdzie takie produkty są używane do wykonywania zabiegów. Na pewno będziecie z nich zadowolone.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 17 wrz 2018 12:09

Ogólnie to jestem z tymi wszystkimi nowinkami z medycyny estetycznej na bakier, ale czytałam na stronie łódzkiej kliniki Novoderm o wolumetrii. Jeśli naprawdę takie miałyby być efekty, jak wskazują na rysunku pomocniczym, to myślę, że mogłabym spróbować. Po odchudzaniu moja skóra troszkę zwiotczała, nie wróciła do normy, szczególnie przeszkadza mi w okolicach twarzy. Być może z wolumetrią udałoby mi się poprawić owal twarzy i podnieść brwi, które opadają.

mamami

Post autor: mamami » 19 wrz 2018 16:34

Jeżeli robicie coś w porządnym gabinecie, z renomą to nie ma się czego bać. Ważne, żeby wiedzieć też na jakich produktach pracuje dany gabinet, czy np nie leci po kosztach i nie wstrzykuje byle czego, a rożnie bywa... Jak chcecie sobie uzupełniać zmarszczki kwasem to tylko Restylane. Jest to pierwszym na świecie marak wypełniaczy kwasem hialuronowym i działa już 20 lat. Ich produkty są przebadane i bezpieczne, a to chyba najważniejsza sprawa.

klaudijos

Post autor: klaudijos » 21 wrz 2018 13:36

Ja długi czas zastanawiałam się nad zabiegiem blefaroplastyki. Brzydka skóra znajdująca się na górnej powiece była od dawna moim kompleksem. Zdecydowałam się na usługi kliniki, przeczytałam tam również wszystkie szczegóły odnośnie zabiegu.

Chylon

Post autor: Chylon » 21 wrz 2018 14:19

Na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej uczęszczam do Centrum Medycyny Estetycznej. Na miejscu korzystałam z zabiegów redukcji rozstępów, usuwania zmian skórnych i redukcji owłosiena. Zabiegi są wykonywane szybko, lecz z ogromną starannością. A ja czuje się młodsza i atrakcyjniejsza!

mamami

Post autor: mamami » 28 wrz 2018 19:46

A czym miałyście wypełniane zmarszczki? Mi lekarz polecam wypełniacz marki Restylane. Jest na liście FDA , czyli tych bezpiecznych i przetestowanych produktów co bardzo mnie uspokaja. Chce troszkę co nie co poprawić, ale chce naturalnego efektu i przede wszystkim chce zeby bylo bezpieczenie... Jakie produkty stosowano u Was?

mlodamama21x
Kontakt:

Post autor: mlodamama21x » 02 paź 2018 14:05

Zabiegów jest na prawde szeroki wybór. Zależy co kto potrzebuje i z jakim problemem sie zmaga.... W Lublinie największy wybór chyba w luxmedzie.
http://www.aktywnamama.com.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”