Gdzie na wakacje?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Mannia

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Mannia » 27 cze 2019 20:20

W tym roku szykujemy się na wyjazd do naszego apartamentu zakupionego w Świnoujściu. Prawdę powiedziawszy nie mogę się doczekać! Wreszcie na swoim, blisko plaży i w bardzo komfortowych warunkach. Oczywiście jedziemy tam całą rodziną, bo jakże inaczej. :)

czosnekwrg

Post autor: czosnekwrg » 09 lip 2019 11:12

Polecam wyjazd do Falsztyna, gdzie mogą zainteresować Was tamtejsze domki. Wynajęliśmy jeden z nich, co wiązało się ze spędzeniem wyjazdu w znakomitych i nietuzinkowych warunkach. Kapitalny wybór, wypoczeliśmy jak nigdy. Stamtąd mieliśmy blisko do ruin zamku nad Zalewem Czorsztyńskim.

sabinaw

Post autor: sabinaw » 10 lip 2019 13:31

Drogie forumowiczki. W tym roku planuje wybrać się z mężem na wczasy do Bułgarii. Zastanawiamy się, czy skorzystać z oferty biura turystycznego Europol (np. tej - https://www.europol.com.pl/bulgaria), czy zdecydować się na samodzielną organizację wyjazdu. Mogłaby któraś z Was doradzić, które rozwiązanie będzie lepsze i wygodniejsze? Na ten moment jesteśmy bardziej przekonani do skorzystania z wyżej wymienionej usługi, ale być może Wasze opinie zmienią coś w tej kwestii. Czekamy na nie z niecierpliwością :letmethink:.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2019 09:48 przez sabinaw, łącznie zmieniany 1 raz.

maros

Post autor: maros » 10 lip 2019 20:31

Jeśli interesuje was wypad kilkudniowy to polecam tę wycieczkę WĘGRY „Budapeszt – Perła Dunaju, Zakole Dunaju i Eger – miasto wina”. My sie super bawiliśmy. Węgry to piękny kraj a w ofercie wycieczki jest m.in. wieczorny rejs statkiem po Dunaju, obiadokolacja z winem przy muzyce cygańskiej w jednej z ludowych restauracji, zwiedzanie winnic z degustacją wina czy kąpiele w basenach termalnych. Zabawa była świetna, z chęcią bym powtórzył wyjazd.

cholak008

Post autor: cholak008 » 11 lip 2019 11:36

Obieramy kierunek Villa Ula w Pobierowie. Ten komfortowy apartament polecił nam znajomy, ze względu na komfortowe warunki i świetną lokalizację. Powiem Wam, że nie mogę się doczekać, gdyż w tym roku jeszcze nigdzie nie wyjechaliśmy.

szyszka

Post autor: szyszka » 10 sie 2019 16:40

My w tym roku wybraliśmy Egipt. Chwała Bogu, że mieliśmy lek przeciwbiegunkowy Kebene i probiotyki, bo mnie i starszego syna dopadła biegunka czyli klątwa faraona. Wybierając się na wakacje odpowiednio wyposażona apteczka jest tak samo niezbędna jak kremy do opalania i środki na komary!

Marcin94

Post autor: Marcin94 » 12 sie 2019 22:09

Ja lubię dość nieoczywiste kierunki wakacyjne wobec tego zawsze zaskakuję moich znajomych tym gdzie byłem. W tym roku odwiedziłem między innymi Czarnobyl, rzutem na taśmę udało mi się wyprzedzić falę popularności wywołaną amerykańskim serialem, dlatego nawet pomiary licznikiem Geigera https://www.srtech.pl/soeks-112 były tam możliwe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”