Pies w domu

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
ubki

Re: Pies w domu

Post autor: ubki » 11 cze 2018 18:13

Udaj się do weterynarz,a ten wszystko wyjaśni Ci w tym temacie.

kamciare

Post autor: kamciare » 25 cze 2018 16:09

Ja natomiast mam swojego ukochanego weterynarza, jest bardzo pomocny. Mój pies czuje się przy nim bardzo bezpiecznie i naprawdę nie ma oporów, żeby do niego chodził. Polecam jak najbardziej, a i ceny nie są jakieś kosmiczne według mnie.

ewwka

Post autor: ewwka » 07 lip 2018 19:27

Ja mam psa w domu i pełni ważną rolę, wnosząc dużo ciepła i śmiechu szczególnie dla dzieci. Staram się jak najlepiej dbać o jego zdrowie, ostatnio dowiedziałem się o tabletkach drontal, które przeciwdziałają pasożytom wewnętrznym, co jest ważne dla zdrowia naszego psa.

Jackowa

Post autor: Jackowa » 17 sie 2018 21:48

Pies to naprawdę cudowna sprawa. Pies jest wierny, czeka na właścicieli i sprawia ogrom radości. Nie znam innego zwierzaka, który by tak kochał swojego pana. Teraz przeglądam sobie różne smycze i obroże dla zwierzaków. Jakie smycze Wy preferujecie? Automatyczne czy raczej takie do ręki?? Jak to u Was wygląda?

luppy

Post autor: luppy » 13 wrz 2018 13:20

My mamy yorka i jest przyjacielem całej rodziny. Mało je, nie sprawia problemów, na strzyżenie chodzimy z nim do psiego fryzjera. Mamy swojego pupila, który stał się po prostu członkiem naszej rodziny ;)

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 19 wrz 2018 14:27

Mimichaska pisze:
07 maja 2018 14:38
Nie miałabym serca wyrzucać psa na dwór szczególnie jak jest zimno czy też deszcz pada. U nas piesek ma swoje specjalne legowisko zamówione przez internet na jego urodziny i tam sobie głównie grzecznie siedzi. Ale wiadomo, też że po całym domu też zdarza mu sie biegać, wiadomo jak to jest z psami
U nas również piesek ma swoje miejsce do spania, gdyż nie wyobrażamy sobie by miał on spać na zewnątrz. Dzięki takiemu legowisku wie, że ma swoje miejsce w domu i na pewno lepiej się z tym czuje ;) Takie legowisko dla psa znaleźć i to w całkiem dobrej cenie ;) Myślę, że każda osoba posiadająca jakiekolwiek zwierze musi mu zagospodarować chociaż kawałek przestrzeni w mieszkaniu ;)

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 24 wrz 2018 12:20

Pies w domu to bardzo dobry pomysł, nie wyobrażam sobie rodziny bez zwierzaka, mam dwa psy z czego jeden z włosiem, i musze z nim chodzić do fryzjera a to takie tanie nie jest, zainteresowała mnie ostatnio oferta trymera. Taka maszynka jest bardzo dobrym sposobem na pozbycie sie wydatków na fryzjera. Chyba zainwestuje i kupię taką maszynkę by wszystko robić samodzielnie.

zdetka

Post autor: zdetka » 27 wrz 2018 21:02

Przede wszystkim karma powinna być dopasowywana do indywidualnych potrzeb psiaków. Niekoniecznie karma, która sprawdza się u mojego psa, będzie też dobra dla Twojego. Wpływ na to ma wiele czynników. Najlepiej sprawdź ofertę sklepu zoologicznego. Pamiętaj też o tym, aby czytać skład :)

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 21 sty 2019 16:58

Jeśli chodzi o psy to idealny przyjaciel człowieka a nie potrzebuje wiele. Wystarczy przede wszystkim dobra karma i połowa sukcesu za nami. Oprócz karmy dajcie psu dużo miłości i będzie dobrze.

Szymonka

Post autor: Szymonka » 25 sty 2019 10:44

Wiem, że na rynku dostępnych jest wiele rodzai różnych karm dla zwierząt, dlatego tak trudno jest się zdecydować na jeden konkretny rodzaj. Widziałam spory wybór karm dla zwierząt, myślę że jeżeli bedzie taka potrzeba to obsługa sklepu doradzi Ci jeżeli chodzi o rodzaj karmy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”