Pies w domu

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
ubki

Re: Pies w domu

Post autor: ubki » 11 cze 2018 18:13

Udaj się do weterynarz,a ten wszystko wyjaśni Ci w tym temacie.

kamciare

Post autor: kamciare » 25 cze 2018 16:09

Ja natomiast mam swojego ukochanego weterynarza, jest bardzo pomocny. Mój pies czuje się przy nim bardzo bezpiecznie i naprawdę nie ma oporów, żeby do niego chodził. Polecam jak najbardziej, a i ceny nie są jakieś kosmiczne według mnie.

ewwka

Post autor: ewwka » 07 lip 2018 19:27

Ja mam psa w domu i pełni ważną rolę, wnosząc dużo ciepła i śmiechu szczególnie dla dzieci. Staram się jak najlepiej dbać o jego zdrowie, ostatnio dowiedziałem się o tabletkach drontal, które przeciwdziałają pasożytom wewnętrznym, co jest ważne dla zdrowia naszego psa.

Jackowa

Post autor: Jackowa » 17 sie 2018 21:48

Pies to naprawdę cudowna sprawa. Pies jest wierny, czeka na właścicieli i sprawia ogrom radości. Nie znam innego zwierzaka, który by tak kochał swojego pana. Teraz przeglądam sobie różne smycze i obroże dla zwierzaków. Jakie smycze Wy preferujecie? Automatyczne czy raczej takie do ręki?? Jak to u Was wygląda?

luppy

Post autor: luppy » 13 wrz 2018 13:20

My mamy yorka i jest przyjacielem całej rodziny. Mało je, nie sprawia problemów, na strzyżenie chodzimy z nim do psiego fryzjera. Mamy swojego pupila, który stał się po prostu członkiem naszej rodziny ;)

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 19 wrz 2018 14:27

Mimichaska pisze:
07 maja 2018 14:38
Nie miałabym serca wyrzucać psa na dwór szczególnie jak jest zimno czy też deszcz pada. U nas piesek ma swoje specjalne legowisko zamówione przez internet na jego urodziny i tam sobie głównie grzecznie siedzi. Ale wiadomo, też że po całym domu też zdarza mu sie biegać, wiadomo jak to jest z psami
U nas również piesek ma swoje miejsce do spania, gdyż nie wyobrażamy sobie by miał on spać na zewnątrz. Dzięki takiemu legowisku wie, że ma swoje miejsce w domu i na pewno lepiej się z tym czuje ;) Takie legowisko dla psa znaleźć i to w całkiem dobrej cenie ;) Myślę, że każda osoba posiadająca jakiekolwiek zwierze musi mu zagospodarować chociaż kawałek przestrzeni w mieszkaniu ;)

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 24 wrz 2018 12:20

Pies w domu to bardzo dobry pomysł, nie wyobrażam sobie rodziny bez zwierzaka, mam dwa psy z czego jeden z włosiem, i musze z nim chodzić do fryzjera a to takie tanie nie jest, zainteresowała mnie ostatnio oferta trymera. Taka maszynka jest bardzo dobrym sposobem na pozbycie sie wydatków na fryzjera. Chyba zainwestuje i kupię taką maszynkę by wszystko robić samodzielnie.

zdetka

Post autor: zdetka » 27 wrz 2018 21:02

Przede wszystkim karma powinna być dopasowywana do indywidualnych potrzeb psiaków. Niekoniecznie karma, która sprawdza się u mojego psa, będzie też dobra dla Twojego. Wpływ na to ma wiele czynników. Najlepiej sprawdź ofertę sklepu zoologicznego. Pamiętaj też o tym, aby czytać skład :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”