Sztuczne paznokcie?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Wanda

Re: Sztuczne paznokcie?

Post autor: Wanda » 15 sty 2018 10:44

Ja też robię sobie hybrydy, bo to sprawia, że mogę choć trochę zapuścić moje łamliwe paznokcie. Poza tym wyglądają na co dzień na zadbane, nawet jeśli poświęcę im godzinkę raz na 2-3 tygodnie.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 24 sty 2018 12:25

Sztuczne to może jednak nie bo muszę i tak mieć krótkie paznokcie do pracy. Ale hybrydy jak najbardziej. Taki manicure hybrydowy robię sobie co 2-3 tygodnie i mam święty spokój. Ostatnio bardzo spodobały mi się lakiery firmy ChiodoPRO. Mają ogromny wybór kolorów i dużo lepsze ceny niż konkurencja. Myślę, że warto je wypróbować.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 29 sie 2018 20:09

Jeżeli chodzicie na paznokcie do koleżanek to zwracajcie uwagę na sprzęt jakim wam wykonuje zabiegi, bardzo często uzywa sie uzyewanych pilników czy bloków polerskich a o grzybicę na prawdę nie trudno https://wylecz.to/pl/choroby/dermatolog ... nokci.html Tutaj masz bardzo ciekawy artykuł na temat grzybicy paznokci, nie jest to łatwa choroba którą można wyleczyć od tak. A jeżeli Cię dotknie to warto wiedzieć co robic i jak wogule rozpoznać grzybicę paznokcia.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 03 wrz 2018 13:23

Ja bardzo zwracam uwagę na takie kwestie. Sama mam problemy z paznokciami i planuję właśnie wziąć coś na wzmocnienie paznokci. Nie wiem, na co najlepiej się zdecydować. Może macie jakieś sprawdzone leki albo suplementy diety? Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 05 wrz 2018 13:42

Najbardziej podobają mi się naturalne.

zdetka

Post autor: zdetka » 01 paź 2018 11:03

Od czasu do czasu, na większe okazje, decyduję się na paznokcie hybrydowe. Jednak zawsze po ich ściągnięciu stosuję tę odżywkę do paznokci od Eveline Revitalum, która utwardza moją płytkę paznokci. Odbudowuje paznokcie, wzmacnia je i odpowiednio nawilża. Jak jeszcze jej nie stosowałyście, to szczerze polecam- najlepsza odżywka, jaka jest dostępna na rynku.

izabela44

Post autor: izabela44 » 22 paź 2018 09:59

Akurat dobrze zrobione paznokcie nie niszczą naturalnej płytki. U mnie wręcz pomogły, bo dzięki nim moja płytka się wzmocniła. I dzięki temu nie korzystam już ze sztucznych czy przedłużanych paznokci, bo mam swoją płytkę. Dodatkowo przy takim manicure hybrydowym można zawsze zaszaleć. Modny jest tera np. efekt holo, efekt syrenki, kameleona - zdecydowanie jest w czym wybierać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”