Wypadek a odszkodowanie

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
sylwia4012

Re: Wypadek a odszkodowanie

Post autor: sylwia4012 » 11 paź 2018 20:35

Słyszałam o kancelarii Fenix w kontekście spraw o odszkodowanie w związku ze śmiercią bliskiej osoby mojej znajomej - trudna była ta sprawa, samobójstwo i sprawa wypłaty świadczenia - wiele firm ubezpieczeniowych ma klauzule, że w przypadku takiej śmierci nie wypłaca odszkodowania. Jednak są sytuacje, kiedy mimo wszystko to ich obowiązek i tak właśnie dzięki tej kancelarii było w omawianej sprawie. Jak dla mnie warto mieć namiar, bo nigdy nie wiadomo co nas spotka. Na stronie znalazłam dwa namiary - do Warszawy i Białegostoku, albo mailowo na adres kontakt@kancelariafenix.pl

można do nich wysłać zapytania

kewlar

Post autor: kewlar » 13 paź 2018 16:28

Sylwia4012 Fenix zajmuje się wszelkimi sprawami jeśli mowa o odszkodowaniach. Maja ogromne sukcesy i wiele osób korzysta z pomocy ich prawników na różnych etapach postępowań, także w kwestiach polubownego załatwienia spraw między poszkodowanymi a towarzystwami.

bolo166

Post autor: bolo166 » 15 lis 2018 18:48

Dla mnie bezpieczniej korzystać z wiedzy i doświadczenia kancelarii prawnej. Moja znajoma chwaliła jedna taką z Tczewa, doświadczona i solidną, nie ma dla nich spraw na starcie przegranych. Upór połączony z wiedza zwykle przynosi oczekiwane efekty

malla

Post autor: malla » 27 lis 2018 21:51

Ja również uważam że najlepiej jest skorzystać z pomocy fachowca bo do walki z ubezpieczycielem potrzebna jest fachowa wiedza i doświadczenie w tego typu sprawach.

fifika

Post autor: fifika » 16 sty 2019 18:57

Zgadzam się z przedmówcami że najlepiej w takiej sytuacji jest zwrócić się do specjalisty / prawnika który na co dzień ma do czynienia ze sprawami o odszkodowanie. Samemu również można poszerzać wiedzę o własnych prawach.

Roman77

Post autor: Roman77 » 23 sty 2019 10:12

Jeśli mówimy o rehabilitacji po wypadku, to bardzo często potrzebne są takie sprzęty jak chociażby kule czy ortezy. Warto postawić na sprzęty dobrej jakości, bo lepiej działają one na Wasze ciało.

zdetka

Post autor: zdetka » 29 sty 2019 20:17

Każdy ma prawo do odszkodowania po wypadku, a najlepszym sposobem na jego otrzymanie jest pomoc ze strony radcy prawnego. Niestety bez pomocy specjalisty często trudno jest coś udowodnić. Dlatego też z czystym sumieniem mogę polecić wam Radca Prawny Artur Klimkiewicz , który ma świetne podejście do swoich klientów i każdy przypadek traktuje indywidualnie.

tom.m

Post autor: tom.m » 19 lut 2019 11:47

Z ubezpieczycielami to różnie bywa, ale zazwyczaj nie są zbyt chętni do wydawania naszych pieniędzy po wypadku. Opłaca się skorzystać z firmy która zajmie się obsługą prawną i negocjacjami podczas takiej sytuacji.

mama89

Post autor: mama89 » 27 lut 2019 16:49

Nie tylko w momencie wypadku mamy prawo do odszkodowania. W dzisiejszych czasach odszkodowania dostaniemy juz za wiekszość rzeczy. Nawet za opóźniony lub odwołany lot. Mysle, ze warto zainteresować sie tematem odszkodować lotniczych, przecież przed nami okres wakacyjny, wiec duzo ludzi bedzie podróżować samolotem. Warto znać swoje sprawa i walczyć o nie.

Majkel12

Post autor: Majkel12 » 08 mar 2019 15:16

Dokładnie! Ubezpieczyciele robią wszystko, żeby zaniżyć wypłatę odszkodowania, a nie po to płacimy grube pieniądze, prawda? Ja po problemach z otrzymaniem pełnej kwoty odszkodowania, zwróciłem się do firmy, która zaoferowała mi odkup odszkodowania. Odkup szkód przez nich przebiegł bez jakichkolwiek problemów i szybko zwrócili mi pieniądze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”