Wypadek a odszkodowanie

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
RenuJi

Wypadek a odszkodowanie

Post autor: RenuJi » 26 cze 2016 16:02

Mieliście kiedyś taką sytuację, po której musieliście ubiegać się o odszkodowanie po kolizji drogowej? Sama słyszałam, że w przypadku niektórych firm ubezpieczeniowych, w takich wypadkach pojawiają się problemy. Dlatego też zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby zgłosić się po pomoc www.odkupimyszkode.pl , niż samodzielnie walczyć o swoje prawa i pieniądze. Jak uważacie?

liliana76

Re: Wypadek a odszkodowanie

Post autor: liliana76 » 03 lip 2018 18:01

Ja bym radziła uważać przy wypadkach komunikacyjnych bo bardzo często jak wypłacają odszkodowanie z tytułu takiego zdarzenia to jest ono sporo zaniżone, dlatego warto wtedy wykorzystać możliwość dopłaty do odszkodowania które zostało zaniżone. Mi odszkodowanie wzrosło chyba o ponad połowe, więc teraz każdemu polecam.

OEPolisaPlus

Post autor: OEPolisaPlus » 09 lip 2018 08:46

Dzień dobry,
według różnych szacunków nawet 9 na 10 odszkodowań za szkody komunikacyjne, rolnicze i osobowe jest zaniżanych przez ubezpieczycieli. W celu sprawdzenia, czy mogą się Państwo ubiegać o rekompensatę, zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy, przeprowadzonej przez naszych ekspertów. W przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia. Po podpisaniu umowy dopłatę do odszkodowania wysyłamy w ciągu 7 dni

Po więcej informacji zachęcam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Z poważaniem,
Online Ekspert Polisa Plus

sek0nda

Post autor: sek0nda » 11 lip 2018 11:53

Ja sobie nawet sprawy nie zdawałam, że tak się dzieje dopóki mnie to nie dotknęło. Miałam wypadek nie z mojej winy, facet wymusił pierwszeństwo i niestety głównie moje auto ucierpiało i jak na złość jego praktycznie wyszło bez szwanku. Ale mówię spoko, kasę dostanę z ubezpieczenia OC... i co? Jajco, rzeczoznawca wycenił szkody na taką kwotę że chyba tylko na zderzak by starczyło. Ja nie wiem, dlaczego tak się dzieje? Przecież to jawne oszustwo. Na szczęście mój znajomy mechanik był trochę w sprawie rozeznany i powiedział mi bym przedzwoniła do takich specjalistów zajmujących się odzyskiwaniem dopłat do zaniżonego odszkodowania. Zostawie Wam na nich namiar Economist tel. 882 000 883 i radzę dzwonić do nich, pytać się co i jak, nie dawać za wygraną bo oni faktycznie wiedzą jak pomóc. Ja swoje pieniądze w końcu dostałam

gaja

Post autor: gaja » 29 sie 2018 23:41

Najlepiej to skontaktować się z EuCO . Oni od lat działają w branży odzyskiwania odszkodowań.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 05 wrz 2018 13:57

Co zrobiłaś w związku z tym?

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 24 wrz 2018 13:01

Po uzyskaniu odszkodowania należy natychmiast udać się do blacharza i lakiernika - w końcu pojazd powinien wrócić do stanu sprzed wypadku! Gdy mnie spotkała przykra sytuacja tego typu to natychmiast zgłosiłem się do specjalistów. W fachowy sposób wygięli blachę i polakierowali samochód, dzięki czemu prezentuje się jak nowy!

Kirssteen

Post autor: Kirssteen » 26 wrz 2018 14:12

Jest to oczywiste że powinniście takie otrzymać. Jednak jak się okazuje nie zawsze. Gdyby nastąpiły problemy z jego wypłatą, albo odszkodowanie okazałoby się zbyt niskie to zajrzyjcie na stronie wypadkianglia.co.uk. Ta firma akurat pomaga Polakom w Anglii w odzyskiwaniu odszkodowania. Mają bardzo dużą wygrywalność spraw

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 11 paź 2018 08:40

Wiele zależy od formy ubezpieczenia, ale fakt, często są problemy z ubieganiem się o odszkodowanie.

kewlar

Post autor: kewlar » 11 paź 2018 19:44

Jeśli firma ubezpieczeniowa odmawia wypłaty albo zaniża w naszej opinii odszkodowanie to warto walczyć. Są kancelarie, np. Fenix, które specjalizują się w walce w imieniu klientów z ubezpieczalniami i zwykle odnoszą sukces. Czemu by nie próbować/ To nic na starcie akurat u nich nie kosztuje - rozliczenie następuje po wygranej

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”