Problemy ze wzrokiem

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
pdarecka

Re: Problemy ze wzrokiem

Post autor: pdarecka » 01 lis 2018 00:19

Mogą niestety. : / Ale tak też wyglądają np. problemy rzy migrenach albo guzach. Nie wolno tego lekceważyć. Czasami to jest po prostu kwestia spięcia mięśni i się zachowuje oko inaczej, bo ma skurczony mięsień ciągle. Może akupunktura? Oczywiście bezwzględnie okulista i neurolog.

Mannia

Post autor: Mannia » 13 lis 2018 11:46

Najrozsądniejszym pomysłem będzie udanie się na wizytę do okulisty. Skąd właściwie jesteś? Jeśli z Wrocławia to polecam udać się do okulisci.wroclaw.pl . Sam dopiero co miałem tam przebadany wzrok, a moje kłopoty nie są już dla mnie absolutnie żadną magią, tajemnicą. Na miejscu, w tamtejszym salonie optycznym przydzielono mi odpowiednie soczewki.

Bandzia

Post autor: Bandzia » 22 lis 2018 14:52

Niestety oraz więcej osób ma problemy ze wzrokiem. Jeśli czujecie, ze coś jest nie tak i słabiej widzicie to natychmiast udajcie się do okulisty. Czasem wystarcza okulary korekcyjne, które dobierze doświadczony optyk. Teraz w wieli salonach optycznych można na miejscu skorzystać z badania wzroku i od razu wybrać odpowiednie okulary.

Chylon

Post autor: Chylon » 22 lis 2018 19:15

Jak już Twoja wada zostanie określona i będziesz wiedzieć na czym stoisz, to koniecznie wybierz się do optyka. Polecam Ci optyk-wroclaw.com , gdzie miałem przyjemność skorzystać z niezmiernie solidnych usług oraz wsparcia. Tam uzyskałem bardzo porządne okulary, które wybrałem spośród niezmiernie szerokiego wyboru. Polecam!

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 23 lis 2018 07:43

Gdy mój wzrok się pogarszał to od razu wybrałem się do warszawskiego salonu optycznego Optycorp, oferującego również badania wzroku. Po ich przeprowadzeniu dobrano dla mnie odpowiednie szkła i okulary. Teraz problemy ze wzrokiem nie są już dla mnie żadną przeszkodą!

mamami

Post autor: mamami » 27 lis 2018 21:42

A może warto pomyśleć o laserowej korekcji wzorku? Teraz to już cos normalnego. W Optegrze w Lublinie maja najnowsza metodę korekcji lentivu, poczytajcie sobie o niej. A teraz nawet maja promocyjna cene na badanie kwalifikujace do zabiegu (zawsze takie cos jest), wiec tym bardziej warto skorzystac.

marushhka

Post autor: marushhka » 08 gru 2018 11:31

Ja to już wiele czytałam o takim zabiegu, ale jeszcze u mnie nie jest tak źle. Co prawda na internetowym teście wzroku wypadłam tak sobie ale jeszcze nie muszę robić okularów.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 19 gru 2018 23:05

Problemy ze wzrokiem to straszna sprawa... Ale nie jest to koniec świata :) Sama miałam zaćmę i byłam pewna, że już nigdy nie będę dobrze widzieć. A wtedy mąż podesłał mi klinikę, to klinika w Czechach, która zajmuje się usuwaniem zaćmy. Postanowiłam się do nich zgłosić i nie żałuję- teraz widzę lepiej niż kiedykolwiek! :)

biedroska

Post autor: biedroska » 11 sty 2019 00:44

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy ze wzrokiem, nie ma co czekać, trzeba od razu udać się do specjalisty. Ja od lat mam sprawdzony gabinet do którego chodzę - oko akcent. Przyjmuje tam doktor Hanarz - świetny specjalista!

Martuszka88

Post autor: Martuszka88 » 11 sty 2019 09:22

Trafną diagnozę może postawić jedynie specjalista. Najlepiej zrobisz, jak umówisz się na wizytę do naprawdę dobrego okulisty.
Leczenie chorób oczu może zlikwidować nie tylko samą wadę, ale i ból czy jakiekolwiek dyskomforty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”