Rehabilitacja a skierowanie z NFZ?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
stapka18
Kontakt:

Re: Rehabilitacja a skierowanie z NFZ?

Post autor: stapka18 » 25 maja 2018 11:40

Musicie zwrócić uwagę na to, że jak idziecie do lekarza prywatnie, bo jest lepiej, szybciej, to jego skierowanie na każdą rehabilitację obowiązuje tylko przy opcji prywatnej. Nie da się zapisać tak, żeby było skierowanie od lekarza prywatnego, a usługa na nfz.
Sama trafiłam kiedyś do lekarza w weekend, ale poszłam prywatnie, bo z bólem kolana chodziłam tylko bezskutecznie od lekarza nfz do następnego. W którąś niedzielę zaczęło mi naprawdę dokuczać. Od tej pory chodzę tylko prywatnie. Musiałam tylko wykupić sobie pakiet u ubezpieczyciela, który współpracuje z daną placówką, dzięki czemu mam trochę tańsze zabiegi, a za większość nie płacę np. za wizyty u specjalisty!

justynagrodzka

Post autor: justynagrodzka » 18 paź 2018 09:01

Skierowanie na rehabilitację na NFZ może wypisać tylko lekarz na wizycie na NFZ. Ja tak miałam w Multimedzie - najpierw miałam wizytę u lekarza rehabilitacji, który wyznaczył mi rodzaj rehabilitacji i czas jej trwania.

Mannia

Post autor: Mannia » 28 paź 2018 10:09

Problemy zdrowotne rozwiążesz szybciej, kierując się na prywatne leczenie. Ja na przykład skorzystałam z usług Beni Medical, gdzie mogłam liczyć na bardzo porządną rehabilitację. Jestem niezmiernie zadowolona z efektu!

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 29 lis 2018 13:17

justynagrodzka pisze:
18 paź 2018 09:01
Skierowanie na rehabilitację na NFZ może wypisać tylko lekarz na wizycie na NFZ. Ja tak miałam w Multimedzie - najpierw miałam wizytę u lekarza rehabilitacji, który wyznaczył mi rodzaj rehabilitacji i czas jej trwania.

A u kogo byłaś dokładnie w Multimedzie?

Chylon

Post autor: Chylon » 03 gru 2018 21:14

Ja byłem poddawany rehabilitacji w werandkach w uzdrowisku Nałęczów. To za ich sprawą udało mi się dojść do porządku po kłopotach z sercem. Skupiają się także na pacjentach finansowanych przez NFZ w związku z czym zainteresowałbym się tym tematem na Twoim miejscu.

justynagrodzka

Post autor: justynagrodzka » 06 gru 2018 12:15

stapka18 pisze:
29 lis 2018 13:17
justynagrodzka pisze:
18 paź 2018 09:01

A u kogo byłaś dokładnie w Multimedzie?

Zapisałam się na wizytę do dr Marii Kaniuki. Bardzo kompetentna i rzeczowa pani doktor, więc polecam ją jako specjalistę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”