Znaleziono 15 wyników

autor: Agulaa
31 sie 2018 09:34
Forum: Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)
Temat: dobra wyciskarka do soków
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 4412

Re: dobra wyciskarka do soków

O tych Muke dużo dobrego słyszałam(albo mają tak dobrą reklamę;)) natomiast ze swojej strony wspomnę jeszcze o Biochefie - nie wiem czy miałyście okazję korzystać, ale naprawdę solidny sprzęt mają. ;))
autor: Agulaa
31 sie 2018 09:22
Forum: Inne ciekawe strony
Temat: Odzież medyczna
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3752

Re: Odzież medyczna

A to prawda, że się teraz zmieniły te fasony. Moim zdaniem dużo lepsze są teraz te ubrania niż na przykład parę lat temu. ;) Dużo lepiej pielęgniarki czy kosmetyczki wyglądają - bardzo ładne są niektóre wzory. ;)
autor: Agulaa
16 lip 2018 15:28
Forum: Inne ciekawe strony
Temat: operator wózków widłowych
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1285

Re: operator wózków widłowych

A są tu osoby, które wiedzą jak takie kursy wyglądają? Brat chce się przekwalifikować, natomiast on jest strasznie strachliwy i boi się samego szkolenia. :d Mowię mu, że to bez sensu, natomiast nie trafiają do niego żadne argumenty, marudzi że pewnie i tak go nie nauczą. Polecono nam ostatnio firmę ...
autor: Agulaa
16 lip 2018 12:54
Forum: Stojące pewnie na nogach
Temat: Ochrona przeciwpożarowa
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 13366

Re: Ochrona przeciwpożarowa

Jeśli chodzi o systemy ochrony przeciwpożarowej, to ze swojej strony przede wszystkim chciałbym zwrócić uwagę na infrastrukturę - począwszy od gaśnic, po ścianki i drzwi ppoż. Jeśli chodzi o te ostatnie, to ze swojej strony mogę polecić firmę alufire.com - pracowali przy ogarnianiu ochrony przeciwpo...
autor: Agulaa
13 lip 2018 15:44
Forum: Samorozwój i doskonalenie zawodowe
Temat: Profesjonalne szkolenia i kursy
Odpowiedzi: 83
Odsłony: 31938

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

Jeśli chodzi o szkolenia z takich umiejętności miękkich, to sporo sensownych jest w firmie moderator.edu.pl - oni się głównie edukacją dla coachów zajmują i naprawdę solidne mają te szkolenia z tego co pamiętam - a współpracowałam z nimi swego czasu. Tak więc osobom z Wrocka i okolic bardzo polecam....
autor: Agulaa
13 lip 2018 10:02
Forum: Inne ciekawe strony
Temat: Ktoś poleci dobre biuro nieruchomości Warszawa?
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 3340

Re: Ktoś poleci dobre biuro nieruchomości warszawa?

Możesz też poszukać mieszkania w sieci - na przykład za pomocą jakiejś dedykowanej wyszukiwarki, przykładowo krn.pl - bardzo przyzwoicie wygląda baza tych nieruchomości i jeśli chodzi przykładowo o nowe mieszkania Warszawa, o którą pytasz jest bardzo dobrze reprezentowana. ;)
autor: Agulaa
11 lip 2018 15:22
Forum: Rodzicielstwo
Temat: Pościel do łóżeczka
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 9303

Re: Pościel do łóżeczka

Jeśli chodzi o pościel dziecięcą i tego typu gadżety, to mogę polecić belle-petite.pl - robiliśmy tam zakupy już parę razy i przyznam szczerze, że bardzo mi się podoba to co mi przysyłają. ;))
autor: Agulaa
11 lip 2018 14:33
Forum: Marketing i reklama
Temat: Sympatyczne przedszkole
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 14684

Re: Sympatyczne przedszkole

Pytanie skąd jesteście, chociaż w każdym mieście można w sumie coś fajnego znaleźć. ;) Osobiście, jeśli chodzi o Częstochowę, fajne jest przedszkole, do którego my naszego małego posłaliśmy - nazywa się hocki-klocki i naprawdę jest bardzo porządne zarówno jeśli chodzi o kadrę, jak i organizację. ;)
autor: Agulaa
11 lip 2018 10:11
Forum: Pośrednicy
Temat: Mieszkanie czy dom? Co lepsze?
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 14530

Re: Mieszkanie czy dom? Co lepsze?

Myśmy się zdecydowali na mieszkanie, bo przy chacie za dużo roboty jednak. ;) Ostatecznie kupiliśmy z rynku pierwotnego, mieszkanie dwupoziomowe - Śląsk do mieszkania jest naprawdę super regionem. ;)
autor: Agulaa
09 lip 2018 13:24
Forum: Sklepy internetowe - ogólnie
Temat: Wyciskarka do soków
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3173

Re: Wyciskarka do soków

Jeśli chodzi o sklep, w którym można kupić wyciskarkę do soków, to ja jeszcze ze swojej strony polecam wyciskarki.pl - naprawdę solidny sklep, poważnie do tematu podchodzą i co ważne, mają naprawdę fajny asortyment, w sumie nie tylko wyciskarki do soków. ;)

Wyszukiwanie zaawansowane