Znaleziono 406 wyników

autor: Mannia
16 sie 2019 08:14
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: aparat na zęby porcelanowy
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 238

Re: aparat na zęby porcelanowy

Aparat na zęby miałam zakładany w gabinecie https://www.ortodontaczestochowa.com.pl/ i to jakiś czas temu. Niestety, nie wiem czy był porcelanowy. W każdym razie, spisał się rewelacyjnie, gdyż znacznie poprawił jakość mojego uśmiechu , wyleczył wadę zgryzu!
autor: Mannia
16 sie 2019 08:05
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Wypożyczalnia samochodów
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 4417

Re: Wypożyczalnia samochodów

Jestem bardzo zadowolona z pojazdów osobowych, które udostępnili nam http://dsd-wypozyczalniasamochodow.pl/ . Absolutny strzał w 10, dzięki ktoremu mogliśmy dostać się gdzie chcemy, bez inwestycji we własny samochód! Dla mnie to wybór idealny. No i wychodzi to bardzo atrakcyjnie pod kątem ceny.
autor: Mannia
16 sie 2019 07:35
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Samochód i ja
Odpowiedzi: 207
Odsłony: 26164

Re: Samochód i ja

Poruszanie się nowym, bezpiecznym i dużym samochodem to jednak specjalny rodzaj frajdy. Dlatego zdecydowałam się na to! Wraz z mężem zadecydowaliśmy o zakupie samochodu DS7 CROSSBACK z lini z luksusowej https://www.dskrakow.pl . Jest to oryginalny, sporych gabarytów pojazd, a jako kobietka świetnie ...
autor: Mannia
15 sie 2019 21:50
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Rozwój dziecka poprzez zabawki
Odpowiedzi: 74
Odsłony: 7558

Re: Rozwój dziecka poprzez zabawki

Naszemu dziecku w rozwoju pomogła dopiero tzw metoda Tomatisa. Zrealizowana przez http://www.tomatis-swidnica.pl/ , okazała się bardzo trafionym wyborem. Za to im chwała, gdyż dobrze wpływa ona na nasze dziecko.
autor: Mannia
15 sie 2019 21:08
Forum: Jaki, jaka, jakie
Temat: Rehabilitacja
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 257

Re: Rehabilitacja

Wysokiej jakości zabiegi rehabilitacyjne miałem przeprowadzane w ośrodku http://owrposejdon.pl/ . Tam w pełni skupiono się na ich jakości, a co najwazniejsze okazały się one bardzo trafione dla mojego zdrowia.
autor: Mannia
15 sie 2019 18:36
Forum: Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)
Temat: auto leasing
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 194

Re: auto leasing

Samochód warto wziąć w leasing. To bardzo się opłaca, ostatnimi czasy zdecydowałem się na ten ruch. Z pomocą https://partnerleasingowy.pl/ udało mi się to w zupełności zrealizować. Zainteresowała mnie ich oferta leasingowa, taka forma finansowania dla przedsiębiorców jest trafiona! Idealny wybór. :)
autor: Mannia
15 sie 2019 18:17
Forum: Aktualne sprawy
Temat: Stomatolog opinie
Odpowiedzi: 80
Odsłony: 6872

Re: Stomatolog opinie

Stomatolog z gabinetu SOS JAROCIN http://stomatologsos-jarocin.pl/ cieszył się bardzo dobrą opinią znajomych. Oczywiście z tego powodu zdecydowałam się postawić na te usługi. Na miejscu mogłam liczyć na takie usługi jak chirurgia stomatologiczna, czy protetyka. Dzięki nim moje ząbki wciąż prezentują...
autor: Mannia
14 sie 2019 12:17
Forum: Księgowi
Temat: Jak wybrać biuro rachunkowe?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 822

Re: Jak wybrać biuro rachunkowe?

Odpowiedzi szukałem w internecie. I udało mi się ją uzyskać! W Częstochowie polecano skorzystać z usług kancelarii TaxQuatro http://taxquatro.pl/ . Spisują się znakomicie! Z ich strony mogliśmy liczyć na doradztwo podatkowe, czy księgowość prowadzoną należycie. Polecam!
autor: Mannia
12 sie 2019 11:18
Forum: Aktualne sprawy
Temat: Jakie składowe wchodzą w koszt pogrzebu?
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 2869

Re: Jakie składowe wchodzą w koszt pogrzebu?

Gdy opieraliśmy się na usługach zakładu pogrzebowego Hades https://www.hadeslublin.pl/ to w cenie mieliśmy wszelkie, niezbędne usługi. Kremacja, przygotowanie urny, jak i cała ceremonia w związku z przygotowaniem nie stanowiły dla nich kłopotu!
autor: Mannia
12 sie 2019 10:28
Forum: Inwestycje
Temat: Własny biznes - gabinet kosmetyczny
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 3927

Re: Własny biznes - gabinet kosmetyczny

Taki gabinet powinien zostać solidnie wyposażony. Najlepiej zawiązać współpracę ze "sklepem estetycznym" https://sklep-estetyczny.pl/ , który dostarczy nam wszelkie, niezbędne artykuły. Oferta zawiera m.in. igły strzykawki, artykuły do mezoterapii, zapełniacze. Świetna sprawa!

Wyszukiwanie zaawansowane