Znaleziono 495 wyników

autor: Chylon
15 sie 2019 20:24
Forum: Aktualne sprawy
Temat: Zdrowie bez tajemnic
Odpowiedzi: 89
Odsłony: 14720

Re: Zdrowie bez tajemnic

Ja ostatnio zdecydowałem się na badania gastroskopem.Stało się to w pełni możliwe za sprawą http://skopia.pl/ oraz ich super oferty. Do zbadania górnego odcinka układu pokarmowego wykorzystano specjalistyczną aparaturę.
autor: Chylon
15 sie 2019 19:53
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Wynajem samochodu
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 94

Re: Wynajem samochodu

Wypożyczalnia samochodów ECJ RENT https://ecjrent.eu zawsze dostarcza nam pojazdy w doskonałym stanie technicznym, a przy okazji tanio. Samochodem z ich oferty poruszałam się ostatnio po Warszawie. Zgarnęłam go z umówionego miejsca, czego właściwie było mi trzeba!
autor: Chylon
15 sie 2019 19:44
Forum: Szalone pomysły...
Temat: Podróż na własną rękę
Odpowiedzi: 46
Odsłony: 12291

Re: Podróż na własną rękę

Na własną rekę, bez rodziny, zdecydowałam się ruszyć do Centrum holistycznej odnowy Siódmy Las http://www.siodmylas.pl/ . Na miejscu mogłam skorzystać z medytacji semantycznych, detoksu aloesowego czy warsztatów kulinarnych. Wypoczęłam jak nigdy a przy okazji nauczyłam się nowych sztuczek!
autor: Chylon
15 sie 2019 18:48
Forum: Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)
Temat: niemiecka chemia
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 8110

Re: niemiecka chemia

Chemia Niemiecka - dokładnie tego było mi trzeba! Za sprawą Euro Drogerii https://www.euro-drogeria.pl/ znalazłam wysokiej jakości środki chemiczne, które są w stanie wygrać z najgorszym typem brudu. Bardzo się cieszę z tego wyboru. :)
autor: Chylon
14 sie 2019 11:27
Forum: Jaki, jaka, jakie
Temat: Gdzie na urlop nad morze?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1148

Re: Gdzie na urlop nad morze?

Pobierowo jest niezwykle magiczne - dlatego właśnie tam zdecydowaliśmy się skierować. Na miejscu przywitała nas cudowna Willa Ula http://villaula.ta.pl/ . Na miejscu wypoczęliśmy w bardzo przyjemnych warunkach, komfortowych. To był zdecydowanie jeden z lepszych wyjazdów.
autor: Chylon
14 sie 2019 11:05
Forum: Aktualne sprawy
Temat: Wypad na weekend
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 4349

Re: Wypad na weekend

W ostatni weekend zdecydowaliśmy się odwiedzić Beskidy. Równie ważne było dobranie właściwego noclegu, w którym spędzimy ten czas. Wybór padł na willę Oleńka http://www.willaolenka.pl/ w Brennej. Wypoczynek w samym sercu beskidów był dokładnie tym, czego brakowało nam od dłuższego czasu. A przy okaz...
autor: Chylon
14 sie 2019 10:00
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Jak wymyślić sobie nietypowe hobby?
Odpowiedzi: 197
Odsłony: 22604

Re: Jak wymyślić sobie nietypowe hobby?

Wraz z mężem zajmujemy się ULami. Hodowla pszczół sprawia nam sporo radości! Jednakże, przy prowadzeniu tego typu hobby niezmiernie ważne jest zaopatrzenie w jak najlepszy pokarm dla pszczółek. A ten dostarczają nam pokarmpszczeli.pl . To zaufany producent, a pokarm sprawuje się rewelacyjnie.
autor: Chylon
13 sie 2019 17:46
Forum: Szalone pomysły...
Temat: Gabinet medyczny - wyposażenie
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 3848

Re: Gabinet medyczny - wyposażenie

A czy pojemniki, kasetki na leki posiadasz? Jeśli nie, to zalecam zainteresować się tymi dostarczonymi przez http://www.medipak.pl/ . W zupełności porwała mnie ich jakość, poza tym sprawują się na co dzień.
autor: Chylon
13 sie 2019 16:52
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Własny gabinet
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 158

Re: Własny gabinet

Na pewno musisz zainwestować w stosowne meble medyczne. Kolejna sprawa to właściwa aranżacja - zarówno jedno, jak i drugie zawdzięczam firmie POLONLABOR https://polonlabor.pl/ . Wyprodukowali dla mnie wspomniane meble, zajęli się aranżacją. Znaleźli także pomysł na to, jak właściwie zaaranżować wnęt...
autor: Chylon
13 sie 2019 08:52
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: dyfuzor zapachowy
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 441

Re: dyfuzor zapachowy

A my na przykład zdecydowaliśmy się na wykorzystanie esencji zapachowych z oferty https://mattik.pl . W postaci odświeżaczy, zawieszek i świec doskonale poprawiają panującą atmosferę. No i przebywanie w tak miłych zapachach to prawdziwa radocha. :)

Wyszukiwanie zaawansowane