Znaleziono 396 wyników

autor: yokoyoko
22 lut 2019 10:17
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Tłumacz, biuro tłumaczen?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 558

Re: Tłumacz, biuro tłumaczen?

Sporo dokumentów na język angielski przetłumaczył nam tłumacz z biura Imberowicz https://www.imbierowicz.pl/ . Zależało nam na tym, aby zadanie te zostało wykonane sprawnie szybko i profesjonalnie. Udało się!
autor: yokoyoko
22 lut 2019 10:03
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: internetowe biuro rachunkowe
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 44

Re: internetowe biuro rachunkowe

Ja tam wolę opierać się na wsparciu solidnego i zaufanego a przede wszystkim stacjonarnego biura rachunkowego! Jednak nie do końca ufam tym nowym technologiom. W Łodzi współpracujemy z Compo http://www.compo-system.pl/, jeszcze nigdy nas nie zawiedli.
autor: yokoyoko
22 lut 2019 09:15
Forum: Moje miejsce na Ziemi
Temat: Wybór biurowej drukarki
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 4869

Re: Wybór biurowej drukarki

Musisz mieć na uwadze, że sporo zaoszczędzisz wybierając zamienniki zamiast oryginalnych tuszy. Myślałeś nad tym? Te, które zakupiłem od https://czarnynabialym.pl/ spisują się znakomicie a kosztują znacznie mniej. Weź to pod uwagę.
autor: yokoyoko
22 lut 2019 08:51
Forum: Aktualne sprawy
Temat: Stomatolog opinie
Odpowiedzi: 43
Odsłony: 3956

Re: Stomatolog opinie

Wrażenie zrobiły na mnie opinie odnośnie kliniki Maestria http://maestria.clinic/ w Warszawie. Stomatologia jest bardzo ważną częścią naszego życia, należy dbać o nasze zęby. Z ich pomocą stało się to możliwie, dzięki zabiegom w stylu wybielania, endodoncji czy stomatologii zachowawczej.
autor: yokoyoko
21 lut 2019 23:19
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Modne ubrania gdzie kupić?
Odpowiedzi: 149
Odsłony: 21787

Re: Modne ubrania gdzie kupić?

Zakochałam się w sukienkach zaoferowanych przez IVVI https://ivvi.pl/ . Zakochałam się w ich jakości, która sprawuje się niebywale a do tego prezentuje się w nich bardzo interesująco. Zakładam je na wazniejsze okazje, z kolei mój mąż uwielbia mnie w nich!
autor: yokoyoko
20 lut 2019 23:41
Forum: Marketing i reklama
Temat: Sympatyczne przedszkole
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 10081

Re: Sympatyczne przedszkole

Gdy zaobserwowaliśmy dziwne zachowanie u naszego syna to zadecydowaliśmy o oddaniu go do terapeutycznego punktu przedszkolnego https://przedszkole-kilinskiego.pl/ . Zdecydowanie był to dobry pomysł, gdyż nasz syn powoli zaczyna dorównywać rówieśnikom, jest prowadzony we właściwy sposób.
autor: yokoyoko
20 lut 2019 23:13
Forum: Aktualne sprawy
Temat: Prawnik, dla rodziny?
Odpowiedzi: 82
Odsłony: 11242

Re: Prawnik, dla rodziny?

Na pewno później przyda się pismo procesowe. Na pewno będzie ono musiało zostać stworzone na czas rozprawy sądowej, np co do podziału majątku. rozwodu. W tym celu nalezy nawiązać współpracę z porządną kancelarią. Myślę, że http://www.kancelaria-miastkowski.pl/ to doskonały przykład.
autor: yokoyoko
20 lut 2019 21:15
Forum: Szalone pomysły...
Temat: biuro rachunkowe
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 278

Re: biuro rachunkowe

Biuro rachnkowe 'Proste Podatki" http://biurorachunkowelublin.pl/ obsługuje nas we właściwy sposób już od bardzo dawna. Co my byśmy poradzili bez nich? W Lublinie ciężko o takich specjalistów. Doświadczenie, jakość i profesjonalizm charakteryzuje ich.
autor: yokoyoko
18 lut 2019 19:59
Forum: Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)
Temat: Pensjonat w górach
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1515

Re: Pensjonat w górach

Po odwiedzinach w Pensjonacie Orlik https://www.pensjonatorlik.pl także doszedłem do wniosku, że taki biznes może wypalić! Wystarczy w podobny sposób zadbać o komfort, właściwą lokalizację i nietuzinkowe ceny! Rewelacyjna sprawa.
autor: yokoyoko
18 lut 2019 19:55
Forum: Inni doradcy i specjaliści
Temat: Kup broń online
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 8625

Re: Kup broń online

A czy masz wykonane badania, świadczące o tym że nadajesz się do używania broni? Ja na przykład miałem przeprowadzone takie badania w http://psychologlegnica.com/ . Dzięki Bogu, gdyż wreszcie umożliwiły mi one operowanie bronią, którą uwielbiam!

Wyszukiwanie zaawansowane