Znaleziono 66 wyników

autor: smalinosik
12 sie 2019 19:50
Forum: Aktualne sprawy
Temat: Budowa domu - tanie materiały budowlane
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 7369

Re: Budowa domu - tanie materiały budowlane

Co myślicie o zamówieniu elementów instalacji elektrycznej przez internet? W sieci można znaleźć wiele ciekawych platform.
autor: smalinosik
14 cze 2019 23:42
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Inteligentny dom - wasze opinie
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 1364

Re: Inteligentny dom - wasze opinie

Jeśli chcesz pójść w kierunku zakupu takiego zbiornika, to warto poczytać więcej na stronie sprawdzonego dystrybutora. Dzięki temu dowiesz się jaki zbiornik sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku, a więcej szczegółów udzieli Ci ich biuro handlowe.
autor: smalinosik
14 cze 2019 22:14
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Automatyka przemysłowa - sklep
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 1069

Re: Automatyka przemysłowa - sklep

Szukam firmy, która zajmuje się napędami hydrostatycznymi. Chciałbym wprowadzić kilka maszyn zasilanych tym układem do swojej firmy.
autor: smalinosik
11 cze 2019 21:20
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Prowadzenie firmy
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 1303

Re: Prowadzenie firmy

Mi się marzy niezależność, a to daje prowadzenie prowadzenie własnej firmy. W dzisiejszych czasach problemem jest nie tyle finansowanie działalności, co znalezienie jakiegoś ciekawego pomysłu. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest inwestowanie w nowoczesne technologie.
autor: smalinosik
11 cze 2019 21:15
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Własny magazyn
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 2129

Re: Własny magazyn

W jakie wyposażenie magazynu warto zainwestować? Czytałem, że praktycznie w każdej hali można znaleźć kurtyny paskowe pcv oddzielające przejścia. Według dystrybutora tworzyw sztucznych jest, to trwałe i bardzo funkcjonalne rozwiązanie.
autor: smalinosik
24 maja 2019 21:43
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Remont mieszkania...
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 3548

Re: Remont mieszkania...

Przymierzamy się właśnie do remontu mieszkania i szukamy elementów wystroju salonu. Długo zastanawialiśmy się nad tym co znajdzie się na ścianie i zdecydowaliśmy się na tapety. Bardzo spodobały tapety w napisy i zamierzamy zamówić je przez internet. Co myślicie o takiej aranżacji? Jakie inne dodatki...
autor: smalinosik
22 maja 2019 20:47
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Jaki biznes otworzyć?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 483

Re: Jaki biznes otworzyć?

Pomysłów na otwarcie biznesu jest wiele, a największą przeszkodą w ich realizacji są pieniądze. Kiedy uda Ci się otworzyć własną firmę warto też pomyśleć o odpowiednim zarządzaniu zasobami i energią. Na przykład odpowiednie dostosowanie własnego układu pomiarowego może pozwolić na kupno energii elek...
autor: smalinosik
14 maja 2019 21:32
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: praca
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 776

Re: praca

Kończę właśnie robić kurs spawacza i rozważam wyjazd do pracy do Holandii. Zastanawiam się, co jest lepsze szukać na własną rękę czy skorzystać ze wsparcia agencji pośrednictwa pracy? Z tego, co słyszałem pośrednicy tacy, jak In Person, zapewniają nie tylko zatrudnienie, ale też pomagają w realizacj...
autor: smalinosik
29 kwie 2019 20:40
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: dotacja
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 726

Re: dotacja

Dobre opinie zbiera firma mg premium, specjalizująca się w pozyskiwaniu dotacji unijnych. Moim zdaniem jeśli nie znasz się na tej tematyce zwrócenie się do profesjonalnej firmy będzie najlepszym rozwiązaniem. Na pewno zaoszczędzisz sporo czasu.
autor: smalinosik
29 kwie 2019 20:11
Forum: Sklepy internetowe - ogólnie
Temat: Budowa domu
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 2631

Re: Budowa domu

Czy ktoś z Was ma zainstalowane u siebie rozwiązania typu Smart Home? Technologia XXI wieku pozwala wprowadzić wiele ciekawych pomysłów i zastanawiam się nad zamontowaniem takiego systemu u siebie. Jestem aktualnie na etapie projektowania i architekt polecił mi firmę, która specjalizuje się w system...

Wyszukiwanie zaawansowane