Znaleziono 64 wyniki

autor: CzarnaMamba
28 gru 2018 10:46
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: magazyn
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 3309

Re: magazyn

Jeśli o wyposażenie chodzi, to wartym uwagi sklepem jest Skladuj24.pl. Mają w ofercie praktycznie wszystko, co przydać się może w magazynie, jak i jakiejkolwiek firmie, która związana jest w jakimkolwiek stopniu z przemysłem.

:P
autor: CzarnaMamba
21 gru 2018 11:42
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Ortopeda dziecięcy
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 195

Re: Ortopeda dziecięcy

A ile dziecko dokładnie ma lat? Może skontaktuj się z Adrianem Stępińskim z Poznania, o ile taka lokalizacja Ci odpowiada. Nie jestem pewna, czy zajmuje się ortopedią stricte dziecięcą, ale być może będzie w stanie pomóc. Podaj więcej informacji na wszelki wypadek, łatwiej będzie coś doradzić.

;)
autor: CzarnaMamba
07 gru 2018 13:26
Forum: Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)
Temat: Sklep sportowy z suplementami i odżywkami
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 4355

Re: Sklep sportowy z suplementami i odżywkami

Taki biznes jak najbardziej może wypalić o ile zdecydujemy się na współpracę z jakąś sprawdzoną firmą, która zapewniłaby regularne dostawy dobrej jakości produktów. Myślę, że doskonale sprawdzić się może przede wszystkim hurtownia suplementów diety Bodypak, która współpracuje z wieloma producentami ...
autor: CzarnaMamba
23 lis 2018 09:17
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: firma przemysłowa
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 336

Re: firma przemysłowa

W sumie taka dotacja to całkiem dobra rzecz, ponieważ dzięki niej zainwestować można w naprawdę solidny sprzęt do firmy. Polecam tutaj współpracę z Eurotex Poland. Oferują urządzenia świetnej jakości, a do tego oferują sprawnie funkcjonujący serwis.
autor: CzarnaMamba
26 paź 2018 07:49
Forum: Moje miejsce na Ziemi
Temat: pierwsze mieszkanie
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 2203

Re: pierwsze mieszkanie

Zazwyczaj osoby kupujące swoje pierwsze mieszkanie nie są raczej dobrze zaznajomione z rynkiem nieruchomości. W takich sytuacjach pomóc może sprawdzone biuro nieruchomości. W takich miejscach zazwyczaj pracują doświadczone osoby, które całkiem ułatwiają sprawę.

;)
autor: CzarnaMamba
25 paź 2018 13:54
Forum: Sklepy internetowe - ogólnie
Temat: Budowa domu
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 850

Re: Budowa domu

Podobnymi zadaniami zajmuje się wiele innych firm, choćby takich jak Tor Bud, jednak w ich przypadku liczyć można na pełen profesjonalizm i bardzo szeroką gamę usług. Oferują usługi sprzętem ciężkim, ale nie ma problemu, by poszczególne maszyny po prostu wynająć na jakiś okres.
;)
autor: CzarnaMamba
22 paź 2018 14:09
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Prezent
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 2256

Re: Prezent

Alkohol w formie prezentu to jak najbardziej dobry pomysł, ale raczej nie wypada tutaj kupować piwka, by ktoś je sobie "strzelił wieczorem" :P. Warto jest nieco bardziej się postarać i kupić coś droższego, może bardziej ekskluzywnego. Sporo zależy od okazji, ale według mnie doskonale sprawdziłby się...
autor: CzarnaMamba
22 paź 2018 08:35
Forum: Moje miejsce na Ziemi
Temat: Zdrowe odżywianie
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 3973

Re: Zdrowe odżywianie

Jakie znaczenie ma to, czy kupuje ktoś w małych sklepach osiedlowych, czy w hipermarketach? Wszędzie da się kupić dobrej jakości produkty, o ile czyta ktoś etykiety. Ja sama nie do końca mam na to czas, więc zamawiam sobie catering dietetyczny. Jest on bardzo smaczny i skuteczny, więc jeśli nie wiec...
autor: CzarnaMamba
03 paź 2018 11:57
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Jak umeblować mieszkanie?
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 1591

Re: Jak umeblować mieszkanie?

Ja zawsze w takich sytuacjach zwracam uwagę przede wszystkim na to, by meble były dość praktyczne, a zwłaszcza eleganckie. Lubię, gdy wszystkie elementy wyposażenia doskonale do siebie pasują. Radziłabym również pomyśleć o jakichś interesujących dekoracjach, które kupić można w sklepie Wallcolors. D...
autor: CzarnaMamba
24 wrz 2018 11:08
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: spadek
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 1266

Re: spadek

W przypadku, w którym konieczne jest podzielenie spadku, najlepiej jest korzystać z pomocy sprawdzonych kancelarii. Ja sama jakiś czas temu korzystałam z usług kancelarii Umocowana, dzięki czemu udało się całkiem sprawnie wszystko załatwić. Pani adwokat Olejnik-Hejne okazała się świetnym specjalistą.

Wyszukiwanie zaawansowane