Znaleziono 251 wyników

autor: hel.kul
22 wrz 2018 09:56
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Najskuteczniejsza reklama
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 432

Re: Najskuteczniejsza reklama

Najlepszą reklamą jest dobrze zrobiona i odpowiednio wypozycjonowana strona internetowa. Ważna jest też treść na takiej stronie - dlatego polecam współpracę z profesjonalnym copywriterem, który będzie potrafił takie treści reklamowe stworzyć. Tutaj dobrą opcją może być seomood.pl - copywriter portfo...
autor: hel.kul
20 wrz 2018 08:42
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: łóżeczko dla dziecka
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 1675

Re: łóżeczko dla dziecka

Dla małego dziecka można śmiało kupić łóżeczko turystyczne. Widziałam takie łóżeczka na stronie https://mamabrum.eu/c/9/lozeczka.html. Takie łóżeczko jest niedrogie, poza tym łatwo je przestawić, a kiedy będzie potrzeba - sprzedać lub schować dla kolejnego dziecka.
autor: hel.kul
19 wrz 2018 15:46
Forum: Ach ci mężczyźni
Temat: Oferty matrymonialne
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 5382

Re: Oferty matrymonialne

W internecie jest wiele tego typu stron. Mi koleżanka poleciła stronę https://www.mydwoje.pl/, na której faktycznie można znaleźć całe mnóstwo ofert matrymonialnych. Wystarczy podać swoje preferencje, założyć darmowy profil singla - i już można zacząć wirtualnie randkować :)
autor: hel.kul
19 wrz 2018 15:05
Forum: Kulinaria
Temat: Szybkie gotowanie
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 12081

Re: Szybkie gotowanie

Teraz to nawet w środku nocy można pizzę zamówić więc kto by tam gotował :) Ostatnio odkryłam takie miejsce na mapie jak Pizzeria Nocna: http://szczecin.pizzerianocna.pl/. Jest to dużo wygodniejsze niż gotowanie na własną rękę.
autor: hel.kul
17 wrz 2018 10:05
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: ortodonta dla dziecka
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 3954

Re: ortodonta dla dziecka

W Warszawie też jest bardzo fajne miejsce, nazywa się OrthoVision: https://www.orthovision.pl/. Tam też przyjmują sprawdzeni specjaliści z zakresu ortodoncji. Nie ma problemu z dziećmi bo to miejsce, które świadczy usługi dla dorosłych i dla dzieci.
autor: hel.kul
17 wrz 2018 09:59
Forum: Aktualne sprawy
Temat: Medycyna estetyczna zabiegi
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 2268

Re: Medycyna estetyczna zabiegi

Wiele zabiegów można też wykonać za pomocą profesjonalnych kosmetyków. Mam na myśli na przykład produkty Farmona Professional: https://farmonaprofessional.pl/ . Warto poczytać o tych produktach i znaleźć salon, gdzie takie produkty są używane do wykonywania zabiegów. Na pewno będziecie z nich zadowo...
autor: hel.kul
17 wrz 2018 08:55
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Unikatowe etui na iphone'a 6
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 746

Re: Unikatowe etui na iphone'a 6

Czasem można zabezpieczać telefon - ale jak będzie chciał się zepsuć to i tak to zrobi. Wiem z doświadczenia, co mówię. W takiej sytuacji zostaje tylko serwis iphone warszawa macintosz. Niestety iPhone są tak samo awaryjne jak wszystkie inne smartfony.
autor: hel.kul
16 wrz 2018 11:20
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Wykonanie manicure
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 278

Re: Wykonanie manicure

O tych różnych rodzajach manicure poczytasz sobie tutaj: https://easynails.pl/manicure-francuski-japonski-a-moze-brazylijski . Porównaj sobie różne możliwości i zadecyduj, który manicure będzie Ci najbardziej odpowiadał. Wybierz się do stylistki paznokci, która będzie potrafiła odpowiednio wykonać t...
autor: hel.kul
16 wrz 2018 09:52
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Prezent na parapetówkę
Odpowiedzi: 146
Odsłony: 15078

Re: Prezent na parapetówkę

Ja bym raczej wybrała coś przydatnego do domu. Może na przykład jakąś karafkę? Sądzę, że przyda się w każdym domu, w którym pije się alkohol. Piękne modele karafek widziałam ostatnio tutaj: https://bokono.pl/pl/c/Karafki/37.
autor: hel.kul
14 wrz 2018 14:40
Forum: Aktualne sprawy
Temat: Akcja regeneracja skóry
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1312

Re: Akcja regeneracja skóry

Fantastyczne są też kosmetyki z olejem moringa. Olej ten pochodzi z Haiti i ma mnóstwo fantastycznych właściwości. Na stronie https://creamy.pl/ bliżej zapoznacie się z kosmetykami, które z tego oleju się produkuje. Są to produkty całkowicie naturalne i ekologiczne.

Wyszukiwanie zaawansowane