Znaleziono 651 wyników

autor: zuzia.gola
19 lis 2018 08:56
Forum: Cele na ten tydzień
Temat: Przebiec o 1 km dalej:)
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 8629

Re: Przebiec o 1 km dalej:)

Jeśli macie takie marzenia to warto sięgnąć po przygotowanie motoryczne. Ta forma treningu pozwala rozwijać się w naszej głównej dyscyplinie sportowej, poprawiać wyniki i unikać kontuzji.
autor: zuzia.gola
11 wrz 2018 08:52
Forum: Pozycjonowanie stron
Temat: Promocja strony internetowej za darmo
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 3701

Re: Promocja strony internetowej za darmo

Trochę się orientuję w temacie i wiem, że tworzenie stron internetowych i ich późniejsza promocja to temat rzeka. Podstawa to oczywiście dobrze skonstruowana strona www - ciekawa, responsywna, z ogarniętym tematem usability itp. Taka przyjazna użytkownikom strona sama się będzie promowała :)
autor: zuzia.gola
11 wrz 2018 08:08
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Restauracja w stolicy.
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 471

Re: Restauracja w stolicy.

Fakt, to nowa restauracja, ale sporo dobrego już o niej słyszałam. Ludzie chwalą sobie i samo jedzenie, i obsługę. No i ceny - zwłaszcza jeśli chodzi o meny lunchowe.
autor: zuzia.gola
28 sie 2018 11:17
Forum: Usługi ogólnie
Temat: Obsługa w zakresie budowy maszyn i urządzeń - Armex
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 15478

Re: Obsługa w zakresie budowy maszyn i urządzeń - Armex

Masz rację. To się może opłacać. Dodatkowo jest coraz mniej problemów z takim sprzętem. Bo są firmy, które zajmują się nie tylko remontami czy modernizacjami, ale także dostarczają części zamienne itp. Także popieram Twoje zdanie.
autor: zuzia.gola
26 sie 2018 11:09
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Opieka nad seniorami
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 3670

Re: Opieka nad seniorami

Tak. Masz rację. ale warto również poszerzać własną wiedzę w temacie opieki nad osobami starszymi. Jak się nimi zajmować, jak stymulować ich ciało i umysł itp.
autor: zuzia.gola
20 sie 2018 11:25
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Restauracja
Odpowiedzi: 64
Odsłony: 7390

Re: Restauracja

W Warszawie jest fajna restauracja. Jestem wielką fanką ich specjałów, a zwłaszcza słodkości. Polecam odwiedzić i spróbować! :) W Warszawie to akurat niejedna restauracja jest fajna. Zdecydowanie jest w czym wybierać. Od siebie mogę zaproponować restaurację Na Skrajnej. Serwują kuchnię polską, bazu...
autor: zuzia.gola
20 sie 2018 10:14
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Konferencje w Warszawie
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 1811

Re: Konferencje w Warszawie

Wszystkie te elementy są bardzo ważne. Od siebie mogę dodać, że warto pomyśleć także o odpowiednich osobach do obsługi takiej konferencji. Wynajem hostess może się sprawdzić. Hostessy są przygotowywane do tego, żeby wiedzieć jak się zachować w takich miejscach i jak podejść do ewentualnego klienta.
autor: zuzia.gola
13 sie 2018 13:55
Forum: Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy
Temat: BHP
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 8316

Re: BHP

Szkolenia BHP są obowiązkowe dla każdego pracownika. Niezależnie od zajmowanego stanowiska. Jeśli chcemy przeprowadzić takie szkolenie skutecznie i szybko, a jednocześnie nie ponosić wielkich kosztów - warto poszukać firmy, która prowadzi takie szkolenia online. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie.
autor: zuzia.gola
13 sie 2018 13:00
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Firmowa impreza
Odpowiedzi: 34
Odsłony: 2099

Re: Firmowa impreza

Moim zdaniem na taką firmową imprezę świetnie nadałyby się Fordanserki. To profesjonalne hostessy , które na prawdę potrafią swoim tańcem i aranżacją bardzo dobrze rozkręcić każde przyjęcie! To jakiś specjalny rodzaj hostess? To znaczy mam na myśli czy one są jakoś specjalnie szkolone? Bo wiem, że ...
autor: zuzia.gola
14 lip 2018 13:23
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: zamiatarki spalinowe
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 296

Re: zamiatarki spalinowe

Wydaje mi się, że na takich maszynach czyszczących to nie bardzo opłaca się oszczędzać, warto szukać ofert sprawdzonych, renomowanych producentów. Zobacz sobie tutaj: hako, mają zamiatarki różnego rodzaju, gwarantują serwis, można od nich wziąć sprzęt zastępczy na czas naprawy. Firma sprzątająca to ...

Wyszukiwanie zaawansowane