Znaleziono 4 wyniki

autor: women
29 sty 2020 16:04
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: standy
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 151

Re: standy

Mogę również polecić firmę berkano, zamawiałam u nich standy do mojego sklepu spożywczego. Projektują i przygotowują wizualizację standów przed samym wykonaniem tak że wiemy na co się decydujemy i wtedy nie przeżywamy żadnych rozczarowań przy odbiorze.
autor: women
29 sty 2020 15:43
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Własna restauracja
Odpowiedzi: 58
Odsłony: 3167

Re: Własna restauracja

Teraz sporym powodzeniem cieszy się tak zwana kuchnia regionalna. Jedzenie świeże, regionalne takie swojskie. To bardzo zdrowy trend, który warto propagować. Mój brat ma restaurację i też jest nastawiony na góralskie, chłopskie jadło. Dużą wagę przy urządzaniu restauracji przywiązywał do jej wyposaż...
autor: women
22 mar 2019 12:54
Forum: Marketing i reklama
Temat: Dobra REKLAMA !
Odpowiedzi: 107
Odsłony: 28152

Re: Dobra REKLAMA !

Sposobów na zareklamowanie firmy nie brakuje, jedną z nich jest oczywiście szeroko pojęty internet. Ale bardzo dobrą formą reklamy jest też reklama tradycyjna czyli z wykorzystaniem materiałów POS np. ścianek reklamowych. Osobiście sama korzystam z takiej formy reklamy.
autor: women
22 mar 2019 11:48
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Tory kartingowe w Warszawie
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 45

Tory kartingowe w Warszawie

Hej, od paru miesięcy mieszkam w Warszawie i szukam miejsca gdzie mogłabym pojeździć na gokartach po jakimś otwartym torze. Jeśli mógłby mi ktoś coś polecić będę bardzo wdzięczna.

Wyszukiwanie zaawansowane