Znaleziono 62 wyniki

autor: AbiUbu
28 cze 2019 11:51
Forum: Sklepy internetowe - ogólnie
Temat: Opinie o sklepach - korzystacie?
Odpowiedzi: 120
Odsłony: 25514

Re: Opinie o sklepach - korzystacie?

Korzystam z kilku, ostatnio szukałem bardzo nietypowej rzeczy. Syn poszedł do szkoły mundurowej i potrzebny był mu ćwiczebny ubiór policyjny na wf. Szukając w internecie czegoś, co spełniłoby wymogi, trafiłem na sklep sortmund i tam się udało bez problemów zamówić.
autor: AbiUbu
28 cze 2019 11:49
Forum: Jak to robią inni...
Temat: Galowy ubiór policji
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 121

Galowy ubiór policji

Witam, czy orientuje się ktoś może, w jaki sposób w innych krajach zorganizowana jest produkcja mundurów dla funkcjonariuszy? Chciałbym założyć firmę, której głównym produktem byłby galowy ubiór policyjny i szukam optymalnego modelu biznesowego. Chętnie poznałbym rozwiązania stosowane w innych kraja...
autor: AbiUbu
28 cze 2019 11:47
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Wyjściowy ubiór policyjny
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 36

Wyjściowy ubiór policyjny

Co myślicie o pomyśle na firmę, która zajmowała by się dopracowaniem designu polskiej policji i innych służb mundurowych. Nowoczesny projekt na wyjściowy ubiór policyjny byłby przesyłany do stosowanego minsisterstwa do akceptacji, a następnie wprowadzany do produkcji i akceptowany.
autor: AbiUbu
24 cze 2019 10:21
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Gdzie mogę zakupić ładne dekoracje do domu?
Odpowiedzi: 160
Odsłony: 22233

Re: Gdzie mogę zakupić ładne dekoracje do domu?

Jest całkiem sporo sklepów, np. Ewianek i inne, które oferują ozdoby, wieńce i stroiki świąteczne na Boże Narodzenie, a także na inne okazje. Trzeba zwrócić uwagę, gdy chcemy mieć coś z żywych kwiatów, gdzie się mieści firma. Jeżeli mieszkamy w Szczecinie, a wieniec ma do nas jechać z Sanoka, to tro...
autor: AbiUbu
24 cze 2019 10:19
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Zamówienie choinki pod firmę
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 1066

Re: Zamówienie choinki pod firmę

W internecie jest ostatnio całkiem sporo sklepów, w których możemy odstać stroiki świąteczne na Boże Narodzenie. Wydaje mi się, że w większości z nich znajdziemy także i choinki. Na pewno, jeżeli wejdziemy już w kontakt z nimi, nie będzie problemem złożenie zindywidualizowanego zamówienia.
autor: AbiUbu
21 cze 2019 17:20
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Oświetlenie w poczekalni
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2336

Re: Oświetlenie w poczekalni

Ja polecam to: Steinel hf 3360o profesjonalny detektor ruchu HF 3360 COM1 PF AP - Kwadrat korzystający z technologii wysokiej częstotliwości i zaprojektowany do zastosowań wewnętrznych. Sprawdza się on jako automatyczny przełącznik światła do krętych korytarzy, piwnic, klatek schodowych, parkingów w...
autor: AbiUbu
21 cze 2019 12:12
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Firma transportowa
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2932

Re: Firma transportowa

Warto zainteresować się Stando i ich modelem biznesowym. To częstochowska firma transportowa, specjalizuje się w przewozie płynnej żywności i półproduktów spożywczych. Nie stronią jednak i od innych zleceń, firma cały czas się rozwija i poszerza ofertę, co wiąże się z rozbudową floty cystern i nacze...
autor: AbiUbu
19 cze 2019 15:38
Forum: Inwestycje
Temat: Zakup nowego samochodu na miasto - Rzeszów
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1415

Re: Zakup nowego samochodu na miasto - Rzeszów

Mercedes Rzeszów Zasada to świetne miejsce, żeby wyposażyć się w nowe auto. W tym salonie kupimy także inne modele. Jeżeli mieszkamy na Podkarpaciu, koniecznie powinniśmy się tam udać na zakupy.
autor: AbiUbu
19 cze 2019 15:34
Forum: Aktualne sprawy
Temat: Pomoc drogowa
Odpowiedzi: 32
Odsłony: 4682

Re: Pomoc drogowa

Jeśli chodzi o problemy z autem, to warto wiedzieć, że salon Mercedes Rzeszów Zasada prowadzi także usługi serwisowe. Jeżeli jesteśmy w okolicy, można tam się udać po pomoc.
autor: AbiUbu
19 cze 2019 15:05
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Samochód dla firmy - jaki?
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 6465

Re: Samochód dla firmy - jaki?

Jako auto służbowe bardzo dobrze sprawdza się nowy CLS Mercedes. Nie dość, że jest to samochód o wysokiej estetyce, to dodatkowo oferuje bardzo bogaty pakiet dodatkowych usprawnień. Jeżeli chcemy pokazać, że nasza firma dba i o współpracowników i o kontrahentów, będzie to świetny wybór.

Wyszukiwanie zaawansowane