Profesjonalne szkolenia i kursy

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Profesjonalne szkolenia i kursy

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

autor: lana52 » 21 lut 2020 01:00

Jedno jest pewne – biorąc udział w kursach i szkoleniach zwiększasz swoje kompetencje, przez co stajesz się atrakcyjniejszy dla swojego potencjalnego pracodawcy. Jeśli poszukiwałabyś firmy wyspecjalizowanej w przeprowadzaniu szkoleń, proponowałabym Ci skontaktować się z https://craftware.pl/szkolenia/

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

autor: ziuta82 » 19 lut 2020 12:25

Bardzo dobrym pomysłem jest korzystanie z profesjonalnych szkoleń i kursów. Inwestowanie w swój rozwój to tylko same plusy. Możesz też pomyśleć. o zainwestowaniu w kurs szycia,który organizują tutaj http://slowfashioncafe.pl/pl/. To dobry pomysł dla wielu mam, bo mogą rozwijać swój biznes będąc w domu a popyt na ręcznie robione ubranka, pluszaki czy torebki stale rośnie.

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

autor: czosnekwrg » 29 lip 2019 20:46

Jeśli chodzi o mnie to od bardzo dawna skupiam się na kursach szycia. Postanowiłam przerodzić pasję we właściwy skill, w przyszłości chcę na tym zarabiać. Powoli wszystko idzie we wlaściwym kierunku!

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

autor: mamami » 24 lut 2019 19:56

Jak szukacie kursów z zakresu kształcenia kosmetycznego to bardzo polecam kursy organizowane przez Beauty Lux w Warszawie. Robiłam u nich zawodowy kurs stylizacji paznokci. Dostałam certyfikat który uprawnia mnie do pracy w Polsce, jak i w całej Europie. Warto było, naprawdę. Teraz pracuję w zawodzie już.

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

autor: lana52 » 07 lut 2019 22:59

Takie szkolenia są świetnym sposobem na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie nowych kwalifikacji. Na rynku nie brakuje firm specjalizujących się w świadczeniu szkoleń. Zazwyczaj, są one wyspecjalizowane w konkretnej branży.

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

autor: Klara883 » 06 lut 2019 10:59

Ja sobie przeglądam ostatnio szkolenia dotyczących seo, copywritingu itd. Chciałabym po prostu podnieść swoje kompetencje. Zresztą uważam, że człowiek powinien całe życie gdzieś tam się doszkalać- mniej lub bardziej. I tak sobie przeglądając, natknęłam się kurs skutecznej sprzedaży przez telefon. Kilka lat do tyłu, a było to jakieś 5 lat temu pracowałam w Call Center. W sumie pracowałam przez 3 lata. I wiecie co? nie było żadnych szkoleń :/ Coś tam było, ale to było wszystko tak na szybko byle jak. Często my jako telemarketerzy mieliśmy po prostu problem jak sprzedać albo jak rozmawiać z trudnym klientem, a proszę wierzyć, że takich to nie brakuje. Gdyby tak wrócić ten czas to sama bym się wybrała na taki kurs.

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

autor: tom.m » 05 lut 2019 11:51

Profesjonalne szkolenia to obecnie podstawa, jeśli ktoś chce się rozwijać zawodowo. U mnie w firmie ostatnio odbyły się szkolenia dla sekretarek i wiem że wszyscy byli zadowoleni. Wiadomo, sekretarki są właściwie wizytówką firmy, więc cała organizacja zyskuje.

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

autor: DominikaD32 » 02 lut 2019 15:58

Akurat jeżeli chodzi o kursy z programów CAD to ze swojej strony mogę polecić Ci abyś również odwiedził stronę firmy informatycznej Szansa, która również takie prowadzi. Dodatkowo po wykupie licencji najnowszej wersji ZwCAD 2019 w pakiecie masz również szkolenie z podstaw obsługi co też pozwoli Ci dużo szybciej go ogarnąć.

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

autor: Brayank9 » 17 lip 2018 19:54

U mnie teraz są na tapecie szkolenia z wystąpień publicznych. Strasznie to u mnie kuleje. Wszystko da się wyćwiczyć i mam nadzieje, że ja też dam sobie radę z tą ewidentną moją piętą achilessową.

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

autor: Agulaa » 13 lip 2018 15:44

Jeśli chodzi o szkolenia z takich umiejętności miękkich, to sporo sensownych jest w firmie moderator.edu.pl - oni się głównie edukacją dla coachów zajmują i naprawdę solidne mają te szkolenia z tego co pamiętam - a współpracowałam z nimi swego czasu. Tak więc osobom z Wrocka i okolic bardzo polecam. ;)

Na górę