Mieszkania na wynajem

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Mieszkania na wynajem

Re: Mieszkania na wynajem

autor: lana52 » 23 paź 2019 02:25

To świetnie, że chcesz zainwestować w mieszkanie pod wynajem. Jeśli nie chcesz mieć problemu ze znalezieniem najemcy, zdecyduj się na zakup mieszkania w dużym mieście, na przykład we Wrocławiu.

Re: Mieszkania na wynajem

autor: leina » 21 paź 2019 13:19

A sumie dobry pomysł ale myśle że lepiej opłacałoby się kupić tam mieszkanie, nie brakuje w Poznaniu ładnych i niedrogich mieszkań, najlepiej szukać ich na osiedlach które buduje Atal

Re: Mieszkania na wynajem

autor: Inatka93 » 20 lip 2019 10:38

Jakiś czas temu podjęłam decyzję o wynajmie mieszkania w Poznaniu dla mojej córki, która ma zamiar tam studiować. Czeka ją teraz 4 rok i na pewno lepiej, żeby nie wracała codziennie do domu. Miałaby więcej czasu na naukę, a potem to mieszkanie przejąłby mój bratanek, oczywiście przepisując umowę na siebie.

Re: Mieszkania na wynajem

autor: jegowy » 18 lip 2019 16:51

Dla zainteresowanych tą tematyką, polecam artykuł, w którym opisywane są różne aspekty wynajmowania apartamentów nad morze wprost.pl/nieruchomosci/10234923/wyjedz-nad-morze-i-przywiez-stamtad-pomysl-na-swietny-biznes.html. Ceny nieruchomości nadmorskich stale rosną, więc to dobry moment na rozważenie takiej inwestycji.

Re: Mieszkania na wynajem

autor: franksa » 27 cze 2019 09:10

Może być ciężko z takimi ofertami, na pewno czeka was długie szukanie, ja tak miałam.

Re: Mieszkania na wynajem

autor: ewunia » 29 maja 2019 21:18

Ja się przymierzałam do tego żeby kupić mieszkanie i ewentualnie wziąć kredyt ale teraz bardziej skłaniam się do tego żeby zainwestować w nieruchomości z Mzuri CFI. Nie muszę wydawać dużych pieniędzy żeby zacząć zarabiać, a zamiast trzymać kasę w skarpecie można zacząć ją pomnażać, zysk koło 7-10% jest całkiem obiecujący.

Re: Mieszkania na wynajem

autor: mamunia » 29 kwie 2019 14:06

Jak szukacie mieszkania do wynajęcia to też można zerknąć na niektóre we Wrocławiu. Jest ich dużo, ale trzeba znaleźć najlepsze dla siebie.

Re: Mieszkania na wynajem

autor: mokka » 24 kwie 2019 14:08

Wiadomo że najpierw trzeba takie mieszkania kupić żeby potem je korzystnie wynajmować, ja też planuję zainwestować w mieszkanie na osiedlu Modern Tower z widokiem na morze bo wiem doskonale że mi się szybko taka inwestycja zwróci

Re: Mieszkania na wynajem

autor: Majkel12 » 05 mar 2019 15:32

Ja również korzystam z usług firmy prowadzącej wynajem za mnie, z tym, że ja mam pięć kawalerek w swoim portfolio, a do tego niedługo dojdzie szósta. Przy jednym mieszkaniu to się za bardzo nie opłaca, ale im więcej, tym jest to bardziej atrakcyjne.

Re: Mieszkania na wynajem

autor: bolo166 » 22 lut 2019 14:33

Przy wynajmie dobra umowa, to podstawa. Sama nie raz się na tym sparzyłam i wiem, ze nie warto ryzykować.

Na górę