księgowość

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: księgowość

Re: księgowość

autor: hannaa89 » 26 paź 2017 13:37

Warto prowadzić księgowość firmy samodzielnie, najlepiej przez internet - można sporo zaoszczędzić. Potrzebne są tylko odpowiednie narzędzia, w sieci jednak ich nie brakuje, te na wfirma.pl powinny się nadać, mają wiele przydatnych funkcji, jak wystawianie faktur - spory plus za to, że w razie problemów można liczyć na pomoc różnych ekspertów.

Re: księgowość

autor: kewlar » 25 wrz 2017 20:00

Jednak wfirma chyba mnie przekonuje. Na wfirma.pl można teraz testować serwisy udostępniane klientom, cena śmieszna a profesjonalizm że hej. Spróbujcie, to nie boli.

Re: księgowość

autor: karolinka » 08 wrz 2017 17:09

Nie lepiej postawić na dobre biuro księgowe w swoim mieście. Pamiętam jak jak ja rozwiązywałam temat księgowości to analizowałam właśnie tego typu oferty i w końcu trafiłam na biuro z ubezpieczeniem OC co mi tyłek uratowało :)

Re: księgowość

autor: Tymoteusz1 » 04 wrz 2017 10:42

Przy czym jeśli zajmujecie się kwestiami związanymi z emeryturami, to na pewno powinniście przygotować sie do nadchodzących zmian. Wiem, że Grupa Most Wanted szykuje w Warszawie 19.09.2017 szkolenie dotyczące tego tematu. Wiele rzeczy ulegnie korekcie, więc jeśli nie będziecie na bieżąco, to ciężko będzie się wam poruszać w tym temacie.

Re: księgowość

autor: KasiaKasiunia » 14 lut 2017 20:13

ja współpracuję z biurem księgowym które ma platformę mobevo wspaniała sprawa w bardzo prosty sposób mogę im przekazać faktury starczy zdjęcie czy skan warto żeby twoje biuro księgowe miało takie udogodnienia

Re: księgowość

autor: marekkmiecik » 02 gru 2016 16:36

Ja z mojej strny mogę polecić program, który mąż używa od lat i sobie chwali :) systim.pl

Re: księgowość

autor: malg_les » 04 lis 2016 09:57

Ja testuje teraz wfirma.pl. Dzięki tej aplikacji online rozliczysz swoją firmę. To bardzo proste. Wystawiasz faktury klientom w tym systemie, wpisujesz swoje koszty i sama za pomocą aplikacji rozliczasz firmę co miesiąc. W tym systemie masz też inne pakiety takie jak magazyn czy kadry i płace.

Re: księgowość

autor: GraszkaBenc » 30 cze 2016 10:29

My po prostu współpracujemy z ksiegową - za mała firma, żeby mieć kogoś na etacie.

Re: księgowość

autor: iza.izabela » 28 cze 2016 16:13

U nas sprawami księgowymi zajmuje się biuro rachunkowe Capital Audyt. Na pewno księgowa na etacie to duże koszty, zwłaszcza jeśli chcemy zatrudnić kogoś doświadczonego. Samodzielna księgowość to nie dla mnie, wolę oddać to w ręce specjalistów :)

Re: księgowość

autor: amelka » 27 cze 2016 12:23

Mi ostatnio wpadła w ręce księgowość online. Zastanawiam się nad skorzystaniem z niej bo moja dotychczasowa księgowa nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. A wy korzystacie z tej księgowości internetowej? jakie są wasze wrażenia?

Na górę