Integracja pracowników

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Integracja pracowników

Re: Integracja pracowników

autor: Skierka74 » 26 paź 2019 14:35

Musi być wesoło i fajnie ale pamietajcie ze głównym celem integracji nie jest dobra zabawa (o dziwo!) ale... integracja:D Trzeba zatem dać sporo okazji pracownikom do wzajemnego poznania się. Proponuję zatem na początku jakąś aktywność, najlepiej drużynowa jak paintball, escape room itd. Idąc dalej zorganizować jakas impreze:) nic tak nie zbliza jak pare drinków i dobra zabawa:) ja zorganizowalam swoim ludziom integracje w Starej Garbarni. Fajnie bo na miejscu byl tez hotel wiec nie trzeba bylo gdzies tam leciec dalej:)

Re: Integracja pracowników

autor: Kasiaxxx » 28 wrz 2019 14:30

Integracja to naprawdę ciekawe wydarzenie i ja zawsze miło wspominam takie wyjazdy.. ale to jak będzie wyglądać taki wyjazd zależy od pracowników, ich wieku, upodobań itd.

Re: Integracja pracowników

autor: klon8 » 27 wrz 2019 23:28

żeby się wyluzować i zintegrować i dobrze poznać siebie, to idealna jest taka zabawa gdzie sa pokazane nasze emocje, czyli moze offroad, my jak się omówiliśmy z ekipą z pracy an taką zabawę to dopiero wyszło, czego mozna sie po nas spodziewac, heeh :D

Re: Integracja pracowników

autor: edwinP » 09 lip 2019 18:26

Sprawdźcie sobie hotel Dwa Księżyce w Kazimierzu Dolnym. Hotel ma wysoki standard (trzy gwiazdki), świetną obsługę, pyszna kuchnię i jest bardzo fajnie położony, niedaleko rynku, ma piękne widoki z okien. Bardzo dobrze wspominam tę integrację, tym bardziej że do tego wszystkiego był jeszcze spływ kajakowy i zabawy kiperskie :)

Re: Integracja pracowników

autor: kier » 02 lip 2019 11:59

Dobrze będzie skorzystać z usług firmy, która taką imprezę zorganizuje.... Przede wszystkim, kiedy impreza będzie zorganizowana profesjonalnie i prowadzić ja będą dobrze dobrani animatorzy, zostawi ona w pamięci pracowników niezatarte i niezapomniane wrażenia.

Poza tym taka impreza będzie
łatwiejsza w organizacji
ciekawa
jak również będzie pełniła faktycznie funkcje integracji pracowników

Re: Integracja pracowników

autor: Lottau54 » 12 cze 2019 16:47

Już lepiej zorganizować jakąś wspólną zabawę przy smacznym jedzeniu.

Re: Integracja pracowników

autor: Joannica » 11 cze 2019 13:49

Najlepiej wspominam jedna integracja firmowa pod Zakopanem w Gliczarowie Dolnym. Piękne miejsce, świetny ośrodek Pensjonat u Zbója, super zabawa :) Polecam jeśli ktoś chce zorganizować podobne wyjście, spotkanie, integrację jak najbardziej.

Re: Integracja pracowników

autor: tom.m » 28 mar 2019 15:30

U nas na integrację pracowników powiedzieli by każdy skorzystał z wypożyczalni strojów dla dorosłych i wybrał się w nich na imprezę :D
Powiem, że na początku nie byłem przekonany do tego pomysłu, ale okazało się że przebrania wszystkich na tyle rozluźniły, że bawiliśmy się świetnie - najlepsza integracja na jakieś byłem ;)

Re: Integracja pracowników

autor: lorna77 » 24 mar 2019 17:02

Jak lubicie dobrą kuchnię to zajrzyjcie sobie do Wrześni do Gospa Ejo. Bardzo dobra polska i śródziemnomorska kuchnia, pyszne smaki. Na pewno będziecie się tam dobrze bawić, my dobrze wspominamy to wyjście.

Re: Integracja pracowników

autor: tom.m » 12 lut 2019 09:26

Zależy jak bardzo chce się zintegrować pracowników :)
Jeśli ma się firmę w której to szczególnie ważne, to można zorganizować specjalną imprezę, może nawet tematyczną. Na przykład, można zrobić imprezę przebieraną, gdzie każdy musi się przebrać w stroje.

Na górę