Inwestycja w nieruchomości

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Inwestycja w nieruchomości

Re: Inwestycja w nieruchomości

autor: nieruchomosci123! » 17 sty 2020 11:12

Też tak uważam, jak kupować mieszkanie, w szczególności pod inwestycje, lepiej załatwiać wszystko bezpośrednio u dewelopera. Ja tak własnie znalazłam ciekawe mieszkanie w Osiedle Nowy Port i zamierzam je właśnie kupić prosto od Dewelopera Inkom. ;)

Re: Inwestycja w nieruchomości

autor: musiek » 06 sty 2020 23:06

Z ofertami biur nieruchomości to raczej nie polecam rozpoczynać przygody z inwestowaniem. NA dzień dobry od razu dostaje się prowiezje od transakcji a chodzi nam przecież o to żeby kupic jak najtaniej. Przyjaciel kupił mieszkanie pod wynajem bezpośrednio od dewelopera w nowej inwestycji wiktoria osiedle w Malcanowie. Przecież lepiej jest kupić bezpośrednio niż jeszcze bawić się w prowizje.

Re: Inwestycja w nieruchomości

autor: ajaleili » 12 gru 2019 22:45

A nie myśleliście o inwestycji w dom pod wynajem? Teraz bardzo dużo takich obiektów wynajmowanych jest przez firmy.

Re: Inwestycja w nieruchomości

autor: angelika8988 » 02 gru 2019 09:36

W dzisiejszych czasach nie ma żadnych przeszkód, żeby bez wychodzenia z domu przeglądać propozycje biur nieruchomości. Oczywiście zależy kto czego akurat szuka, ja rozglądam się za jakimś lokalem w Szczecinie.

Re: Inwestycja w nieruchomości

autor: szczypiorek » 19 lis 2019 09:53

Witam!

Według mnie warto inwestować w nieruchomości, ale warto pamiętać o możliwych problemach. Dawniej takim problemem okazało się być wywłaszczenie. Dotknęło ono wiele osób. Warto w takim przypadku móc zwrócić się do specjalistów, którzy poratują nas ekspercką wiedzą.

Re: Inwestycja w nieruchomości

autor: Derenia » 17 lis 2019 21:39

Inwestycja w mieszkania pod wynajem czy odsprzedaż z zyskiem to dobry pomysł.

Re: Inwestycja w nieruchomości

autor: baznga » 14 lis 2019 11:28

Nie wyobrażam sobie przez całe życie wynajmować mieszkanie, aktualnie rozglądamy się nad czymś własny, fajnie by było kupić dom albo segment, rozważamy osiedlenie się w Ożarowie Mazowieckim, maż by miał blisko stamtąd do pracy. Znacie jakiegoś dobrego dewelopera? Chcemy z rynku pierwotnego kupić coś

Re: Inwestycja w nieruchomości

autor: ajaleili » 10 lis 2019 14:01

Inwestycja w nieruchomości czy nawet w apartamenty w centrum Warszawy to bardzo opłacalne przedsięwzięcie z racji tego, że ceny nieruchomości czy mieszkań idą cały czas w górę. Szczególnie jest to widoczne w dużych miastach.

Re: Inwestycja w nieruchomości

autor: olina788 » 01 lis 2019 02:16

Wiele osób i firm decyduje się na zakup dużego obiektu z dużą działką i budynkiem, aby stworzyć tam siedzibę lub jakieś magazyny dla swojej firmy. Jest to zdecydowanie bardzo duża inwestycja, więc warto dobrze dobrać ofertę do możliwości finansowych firmy.

Re: Inwestycja w nieruchomości

autor: kikkor » 29 wrz 2019 19:02

Jeśli o Lublin chodzi to sprawdzi się wam nieruchomoscilubin.com. Mega dobra agencja nieruchomości. Są profesjonalni, mają dobrą obsługę klienta no i najważniejsze - szybko byli w stanie znaleźć da mnie idealne lokum.

Na górę