Kobieta piękna - kobieta zdrowa

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Kobieta piękna - kobieta zdrowa

Re: Kobieta piękna - kobieta zdrowa

autor: otylia » 20 mar 2018 20:36

Od siebie polecam Ci jeszcze poczytać sobie na blogu ktomalek.pl tam jest dużo wartościowych informacji na temat zdrowie, chorób, leczenia i leków, cały czas pojawiają się nowe artykuły. Sprawdzaj sobie na bieżąco co publikują, może Ci to bardzo pomóc.

Re: Kobieta piękna - kobieta zdrowa

autor: MrMariola » 16 mar 2018 15:50

Ostatnio słyszy się o częstych zarażeniach sepsą. Może ona bardzo wyniszczyć organizm, a nawet doprowadzić do śmierci, dlatego warto chociażby wiedzieć jakie są jej objawy. Ja wszystkie najważniejsze informacje zweryfikowałam tutaj kobiety.pl/zdrowie/sepsa
Myślę, że każdemu przyda się trochę takiej wiedzy.

Re: Kobieta piękna - kobieta zdrowa

autor: Bamberka » 07 mar 2018 12:42

Zdrowie to podstawa. Jak jestem chora to nic mi się nie chce. Nie dziwię się, temu, że kobieta piękna to kobieta zdrowa. Trzeba dbać o to aby być zdrową.

Re: Kobieta piękna - kobieta zdrowa

autor: Trójeczka » 26 sty 2018 10:03

singnoral pisze:
31 gru 2015 14:41
Po 30 postanowiłam zadbać o swoje... uzębienie! Tak, dobrze czytacie. Zawsze miałam krzywe zęby i myślałam, że jest już za późno na aparat. Nic bardziej mylnego. Rok temu Pani Ortodontka założyła mi aparat i czuję się świetnie! Babeczki, dbajcie o siebie. Nigdy nie jest za późno na zmiany!
Potwierdzam. Dużo osób ma mylne przekonania na temat noszenia aparatów na zęby. O mitach na ich temat można poczytać tutaj: 3gdentist.eu/5-mitow-aparatow-ortodontycznych.
Ja też poczytałam na ten temat i w wieku 40 lat założyłam aparat ortodontyczny ;)

Re: Kobieta piękna - kobieta zdrowa

autor: ewelina546 » 30 wrz 2016 16:54

Dlatego o zdrowie trzeba dbać. Najlepiej to reagować profilaktycznie, a nie dopiero jak boli. Wiem, że istnieje opcja konsultacji z lekarzem online. Nie musimy stać w kolejkach, żeby się poradzić lub dostać skierowanie na badania. Wszystko za pomocą telefonu lub komputera. Moim zdaniem, to najlepsze rozwiązanie dla zabieganych kobiet - a teraz prawie każda taka jest.

Re: Kobieta piękna - kobieta zdrowa

autor: thunder » 29 sie 2016 09:18

Oczywiście, od zdrowia zależy bardzo wiele, w tym nasza kondycja psychiczna.

Re: Kobieta piękna - kobieta zdrowa

autor: ewelina546 » 24 sie 2016 07:42

Witam.
Zgadzam się, że zadbany uśmiech jest ważny. Ważne jest też to by czuć się atrakcyjną i seksowną. Czy potraficie uwolnić swoją seksualność? Jeśli nie to takie seminaria są potrzebne by podpowiedzieć jak urozmaicić życie seksualne jak czerpać jeszcze więcej ze swojej kobiecości i seksualności. Można dowiedzieć się jak pokonać rutynę w sypialni.

Re: Kobieta piękna - kobieta zdrowa

autor: gagatka » 22 sie 2016 16:02

A to racja. Zęby są wizerunkiem każdego. Niestety wiele osób o tym zapomina.

Re: Kobieta piękna - kobieta zdrowa

autor: KasiaMama » 22 sie 2016 15:35

Oczywiście, zgadzam się z tym w stu procentach :) A o zęby to już w ogóle każdy musi dbać. Bo jak nie, to potem jest okropny ból, a jak zęby są zniszczone to wygląda się okropnie.

Re: Kobieta piękna - kobieta zdrowa

autor: psiaczka » 24 lip 2016 13:23

Kobieta piękna to kobieta zadbana. Uważam że każda z nas powinna dbać o siebie, swoją cerę czy zęby.

Na górę