Pomoc drogowa

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Pomoc drogowa

Re: Pomoc drogowa

autor: KonradSkal » 30 wrz 2019 15:05

Chciałbym znalezc jakas pomoc drogową w Poznaniu 24h. Koniecznie całodobowa, bo od miesiąca mam nocne zmiany w pracy. Jeżeli znacie jakieś dobre oferty to prosze o podesłanie. No i chodzi mi też w miarę możliwości o jakąś tanią usługę .

Re: Pomoc drogowa

autor: kikkor » 24 wrz 2019 17:27

Najlepsza pomoc drogowa z jakiej korzystałem to holowanie-tanio.warszawa.pl Solidni, szybcy, ceny mają umiarkowane i współpracują z dobrym warsztatem samochodowym czynnym 24/7. warto mieć na nich namiar bo nigdy nie wiadomo kiedy się przyda.

Re: Pomoc drogowa

autor: Roman77 » 10 wrz 2019 12:04

Chyba nikt nie chce doświadczyć czegoś takiego na drodze, jednak warto być na wszystko przygotowanym. Najlepiej miejcie przygotowany kontakt w takie miejsca, bo nigdy nie wiadomo, kiedy Was może spotkać stłuczka na drodze. Wtedy lepiej mieć gotowy plan, co konkretnie powinniście zrobić.

Re: Pomoc drogowa

autor: AbiUbu » 19 cze 2019 15:34

Jeśli chodzi o problemy z autem, to warto wiedzieć, że salon Mercedes Rzeszów Zasada prowadzi także usługi serwisowe. Jeżeli jesteśmy w okolicy, można tam się udać po pomoc.

Re: Pomoc drogowa

autor: mokka » 14 cze 2019 11:46

Ja też trafiłam na bardzo solidną firmę pod Wrocławiem, też nie czekałam na nich długo mimo że pora była późna, takich fachowców trzeba chwalić i polecać!

Re: Pomoc drogowa

autor: zdebski » 12 cze 2019 21:45

Z mojej strony 100% zadowolenia z usług firmy. Solidni, byli u mnie migiem, dużo nie wzięli. Działają 24h na dobę i zajmują się naprawami powypadkowymi.

Re: Pomoc drogowa

autor: Inatka93 » 16 kwie 2019 18:55

Jak mogę porównać cennik holowania samochodu we Wrocławiu? Z jednej strony wydaje mi się, że oferta zaproponowana przez Pomoc Drogową Wrocław 24 jest korzystna, lecz z drugiej, nie mam żadnego odniesienia. Wdzięczna byłabym, gdyby ktoś rozeznany się wypowiedział. Oni akurat działają nawet w święta na drogach dojazdowych do Wrocławia, S8, A4 i na WOW.

Re: Pomoc drogowa

autor: maros » 11 kwie 2019 22:51

Ja z kolei korzystałem z lubelskiej pomocy drogowej i tez zjawili się szybko a do tego to również sprawdzona blacharnio-lakiernia, więc zajęli się doprowadzeniem samochodu do dobrego stanu. Dobrzy spece, zdecydowanie mogę im wystawić jak najlepszą opinię.

Re: Pomoc drogowa

autor: lorna77 » 11 kwie 2019 21:11

Ja też ostatnio musiałam korzystać z pomocy drogowej. U mnie była to firma Cobra Auto z Łagiewników Nowych. Bardzo dobrze się spisali, migiem pojawili się na miejscu, wszystko dobrze ogarnęli. Na plus fakt, że oferują klientom serwis mobilny na autostradzie A1, A2 czy drodze ekspresowej S8.

Re: Pomoc drogowa

autor: mona80 » 02 lut 2019 12:04

Ja potrzebowałam pomocy drogowej w okolicach Wrocławia i zgłosiłam się do pomoc-drogowa-wroclaw-24h.pl. Szybko przyjechali i odholowali mój samochód do warsztatu. Jeżeli będziecie potrzebowali dobrej pomocy drogowej to polecam wam ich. Właściwie jest to najlepsza pomoc drogowa, z jaką miałam w ogóle styczność.

Na górę