klamki mosiężne

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: klamki mosiężne

Re: klamki mosiężne

autor: edwinP » 12 sie 2019 18:00

Super klamki znajdziecie w ofercie VDS. Duży wybór, różne marki, rózne style. Oprócz klamek mają samozamykacze i różne akcesoria. Duży plus za szybką realizację zamówienia - u mnie klamki były na miejscu w ciągu dwóch dni.

Re: klamki mosiężne

autor: Tymoteusz1 » 15 gru 2017 09:31

Pytanie tylko, jak bardzo funkcjonalne jest to rozwiązanie. Ja czuję, że jednak lepszym rozwiązaniem mogłoby być zastosowanie w mieszkaniu takich gałek do drzwi. Wiem, że wiele osób się na nie decyduje i są bardzo zadowoleni.

Re: klamki mosiężne

autor: wandaraka » 02 cze 2017 23:57

Nie wiedziałam, że klamki mosiężne są tak dobre. Będę musiała pomyśleć nad zmianą.

Re: klamki mosiężne

autor: Bella » 17 kwie 2017 12:04

Rzeczywiście tak jest, że mosiądz czy miedź mają właściwości bakteriobójcze. Dobrze, że zwróciłaś na to uwagę, bo ja zupełnie o tym zapomniałam. Producenci klamek mosiężnych powinni o tym przypominać. Jakoś reklama tutaj zawodzi.

Re: klamki mosiężne

autor: Zofia1 » 06 lip 2016 15:40

Fajnie, że zwracasz uwagę na takie szczegóły. Osobiście też to zauważyłem, a gdy poinformowałem koleżankę to nawet nie wiedziała o co chodzi. Szkoda, że te czasy już chyba nie wrócą...

Re: klamki mosiężne

autor: vika » 06 maja 2015 08:37

Kiedyś to było kiedyś a dziś to dziś takie już czasy

Re: klamki mosiężne

autor: opiekunka » 18 gru 2014 23:32

Lubię mosiądz i klamki mosiężne też mam u siebie w domu. Warto zainwestować kilka złotych i kupić coś porządnego, co będzie nam służyło kilkanaście lat.

klamki mosiężne

autor: Estera » 12 gru 2014 22:07

Przed wojną w miejscach publicznych, sklepach, urzędach w drzwiach kamienic montowano klamki mosiężne. Nie dlatego ze były tańsze czy łatwiejsze w wykonaniu, ale dlatego ze mają naturalne własności bakteriobójcze. Może czas to przypomnieć i wykorzystać do propagowania i montowania klamek mosiężnych. Producent jakiś zawsze się znajdzie. Oprócz klamek są przecież poręcze, uchwyty, balustrady, chociażby poręcze wózków w supermarketach. A może po prostu zastosować jakąś folię mosiężną ....
Japończycy pracują nad tworzywem bakteriobójczym, wówczas można by było stosować jakąś powłokę z tego tworzywa do pokrywana części narażonych na dużą ilość zarazków.

Na górę