praca

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: praca

Re: praca

autor: Rzepa » 12 mar 2019 18:06

Świetnie, że dzielicie się opiniami w takich kwestiach.

Re: praca

autor: SzalonaMama » 11 mar 2019 01:58

Jeśli szukasz pracy to załóż profil na portalu talinkme.pl. Portal daje ci możliwość znalezienia pracy w kraju lub zagranicą to po pierwsze. Po drugie możesz ustawić czy chcesz być aktywnym czy pasywnym poszukiwaczem pracy. No i po trzecie masz możliwość ukrycia swoich danych i ustawienia które dane mają być widoczne.

Re: praca

autor: Aga11 » 09 mar 2019 08:17

To zależy o jaką pracę chcesz się ubiegać. W niektórych przypadkach bardziej liczy się doświadczenia niż takie wykształcenie. Fajną opcją jest też praca w policji. Wiem, że dużo osób nawet o tym nie myśli, ale jest bardzo stabilna i ciekawa praca. Musisz jednak przejść Psychotesty do policji, które są bardzo wymagającym i ciężkim testem. Aby tego dokonać i przejść test pozytywnie musisz się naprawdę do tego przygotować. Ja na twoim miejscu rozważyłabym taką opcję.

Re: praca

autor: Suzana » 27 lut 2019 07:48

Dobre cv to podstawa! Jest teraz mnóstwo fajnych kreatorów w internecie, ja korzystałam z szybkiecv i powiem wam, że super!

Re: praca

autor: margo903 » 20 lut 2019 15:13

Możesz tez pracować z domu. Ja tak pracuje już od kliku lat i uwierz mi początki bywają trudne, ale potem jak sie wdrożysz można zarobić niezłe pieniądze.

Re: praca

autor: nesnes » 18 lut 2019 21:01

Do poszukiwania pracy potrzeba znajomości.

Re: praca

autor: młoda26 » 11 lut 2019 16:31

Jak szukacie pomocy w prowadzeniu firmy to mogę dać wam ten namiar mojebiuro24. Na pewno się przyda. jak księgowość to tu. Ta platforma ma szereg zastosowań.

Re: praca

autor: grazynka12 » 07 lut 2019 21:27

To ja właścicielom biznesów mogę polecić ten portal wykonawca.taelo. Dla mnie to było odkrycie. Dzięki stworzeniu wizytówki w portalu firmy mogą dodawać takie informacje jak: dane kontaktowe, zdjęcia z poprzednio zrealizowanych zleceń, klienci moga zobaczyć nasze realizacje. Możemy zdobyć nowych klientów jak się dobrze przedstawimy.

Re: praca

autor: Dzonny » 07 lut 2019 19:22

Dziękuję za tą stronę ;) Na pewno będzie ona dla mnie przydatna ;)

praca

autor: narcyzja » 06 lut 2019 18:22

Chciałam wam właśnie zalecić niesamowicie dobry portal poradnikprzedsiebiorcy. Są tutaj przykłady pism umów i artykuły wysokiej jakosci. Z serwisu wolno korzystać bez limitu. Wszystko jest przedstawiane codziennym językiem zrozumiałym dla każdego. Warto poczytać

Na górę