Dobra REKLAMA !

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Dobra REKLAMA !

Re: Dobra REKLAMA !

autor: ajaleili » 18 sie 2019 15:39

Dobra reklama to taka, która jest skuteczna i prowadzi to konwersji. Może warto pomyśleć o zleceniu kampanii na zewnątrz? Wydaje mi się, że profesjonaliści będą robić to znacznie efektywniej.

Re: Dobra REKLAMA !

autor: yokoyoko » 14 sie 2019 12:58

Firma NaszeNadruki.pl wykonuje dla nas t shirty z nadrukiem. Charakterystyczne, znakomicie służą jako forma reklamy. Działają, gdyż potencjalni klienci pytają o nasze logo oraz usługi, jakie oferujemy! Jak widać, tego typu reklama w pełni się spisuje. :)

Re: Dobra REKLAMA !

autor: Mannia » 26 lip 2019 16:16

Reklamujemy się poprzez t shirt z haftem oraz nadrukiem. Jest to forma reklamy, która umożliwia nam szybkie dotarcie do klienta. No i taka forma reklamy w pełni zwraca na siebie uwagę!

Re: Dobra REKLAMA !

autor: Majka83 » 26 kwie 2019 15:12

Popieram gadżety reklamowe fajnie się sprawdzają a jest ich bardzo duży wybór więc w zależności od środków jakie chcemy przeznaczyć zawsze znajdziemy coś fajnego.

Re: Dobra REKLAMA !

autor: women » 22 mar 2019 12:54

Sposobów na zareklamowanie firmy nie brakuje, jedną z nich jest oczywiście szeroko pojęty internet. Ale bardzo dobrą formą reklamy jest też reklama tradycyjna czyli z wykorzystaniem materiałów POS np. ścianek reklamowych. Osobiście sama korzystam z takiej formy reklamy.

Re: Dobra REKLAMA !

autor: yokoyoko » 19 mar 2019 20:00

Zalecam zamieszczenie logo firmy na różnego rodzaju artykułach, takich jak chociażby worki, czy torby, zarówno papierowe jak i materiałowe. My zleciliśmy ich wykonanie specjalistom. Ich nadruki charakteryzuje solidna jakość, nie schodzą po pierwszym praniu itp. Godne polecenia!

Re: Dobra REKLAMA !

autor: fiona45 » 26 lut 2019 11:29

Warto zainwestować w naszych czasach w reklamę np. powierzchni reklamowej . Czytałam o tym, bo wiele osób właśnie w ten sposób prowadzi reklamę z dużym zadowoleniem.

Re: Dobra REKLAMA !

autor: woman » 24 lut 2019 11:55

Moim zdaniem skuteczna będzie reklama internetowa w google. Jak nie jesteś specem od tego to na początek zawsze przyda się poradnik.

Re: Dobra REKLAMA !

autor: mamami » 22 lut 2019 17:11

Warto też zadbać o jakieś gadżety dla klientów. Każdy klient lubi jak w danej firmie coś mu podarują. Może być to jakiś drobiazg a i tak wrażenie zrobi to na pewno bardzo pozytywne.

Re: Dobra REKLAMA !

autor: margo903 » 20 lut 2019 15:35

Najlepsza reklama to ta w internecie.

Na górę