Dobry transport

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Dobry transport

Re: Dobry transport

autor: ela.niedzielska77 » 01 gru 2019 21:15

My korzystamy z usług firmy Cargo Transport, firmę polecił mi znajomy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, mogę śmiało zarekomendować. Transport krajowy i zagraniczny.

Re: Dobry transport

autor: lana52 » 19 lis 2019 19:46

Przy prowadzeniu niektórych firm niezbędny jest transport kontenerów.

Re: Dobry transport

autor: Arletta89 » 08 lis 2019 22:01

A co myślicie o usługach oferowanych przez firmę Ejko ? Czy ktoś z was ma może jakieś doświadczenie z nimi? Przeglądając ostatnio internet trafiłam właśnie na ich stronę i zainteresowały mnie ich oferty. Chociażby fajnie, że oferują towaru pakowanie na palety do transportu. Dzięki nim można usprawnić funkcjonowanie własnej firmy. A na pewno to podniesie nasze zyski etc. Dlatego wydaje mi się, że warto skorzystać z ich oferty.

Re: Dobry transport

autor: krak » 25 paź 2019 12:00

Przewóz osób przez firmę dobrucki jest sympatyczny, jeździłam z nimi klika razy i jestem zachwycona

Re: Dobry transport

autor: Koraa » 20 paź 2019 14:16

Bardzo dobrze podróżuje się również pociągiem.
To niesamowicie wygodne i warto być może zmienić samochód na pociąg. Co uważasz?

Re: Dobry transport

autor: AbiUbu » 14 paź 2019 11:03

Całkiem dobry transport oferuje także firma przewozowa Stando. Większość ich floty to cysterny, koncentrują się raczej na przewożeniu płynnej żywności, ale bynajmniej nie ograniczają tylko do tego. Dla mnie wozili żwir. Wszystko było terminowo.

Re: Dobry transport

autor: Archi11 » 10 paź 2019 22:56

Oferta wydaje się całkiem korzystna, a co jeszcze możesz powiedzieć na temat trans prestige? Czy korzystaliście z ich usług? Jeśli tak to bardzo bym prosił o jakieś namiary na ich temat. Możecie jeszcze podesłać coś innego. Zależy mi na sprawdzonych tematach. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Re: Dobry transport

autor: arlett » 30 wrz 2019 15:30

Ja trafiłam dzisiaj na transport osób do Niemiec i Holandii i chyba skorzystam z oferty tej firmy. Chcę wybrać się do rodziny w Niemczech a Bus Adres ma bardzo rozbudowaną ofertę i zapewnia komfortową oraz bezpieczną podróż.

Re: Dobry transport

autor: lana52 » 13 wrz 2019 17:18

Na rynku nie brakuje porządnych firm transportowych - ze swojej strony jestem w stanie polecić poltrans.eu (specjalizuje się w transporcie osób na terenie Warszawy i okolic - z jej rozkładem jazdy można zapoznać się po przejściu na jej stronę internetową).

Re: Dobry transport

autor: maros » 12 wrz 2019 23:48

U nas dobrze się sprawdza współpraca z firmą Maximus. Wszystko z nimi idzie bezproblemowo, szybko i sprawnie, dobrze dopilnowują naszych spraw bo są świetnie zorganizowani. Plusy od nas mają też za szeroką ofertę bo oprócz transportu ogarniają spedycję, obsługę celną i magazynowanie (magazyn mają w Poznaniu). Mogę im wystawić jak najlepszą opinię.

Na górę