Gdzie pytać o kredyt

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Gdzie pytać o kredyt

Re: Gdzie pytać o kredyt

autor: Arletta89 » 17 sty 2020 23:44

Też planuje wziąć kredyt.

Re: Gdzie pytać o kredyt

autor: Kordi33 » 09 gru 2019 08:17

Zapytaj u doradców kredytowych, teraz jest to najlepsza opcja. Możesz uzyskać pomoc specjalistów kredytowych, którzy pomogą Ci uzyskać kredyt na dobrych warunkach. Teraz jest zbyt wiele ofert i ciężko jest wybrać samemu tą która będzie najlepsza. Pozdrawiam.

Re: Gdzie pytać o kredyt

autor: amelka » 24 lis 2019 22:45

Najlepiej pytać w bankach. Ja zawsze przegladam oferty i je porównuje. Poza tym czytam artykuły. Dzięki nim dowiedziałam się wielu rzeczy na temat finansów i bankowości. Teraz rozważniej biorę kredyty i wiem na co zwracać uwagę.

Re: Gdzie pytać o kredyt

autor: Derenia » 18 lis 2019 11:02

Warto się rozeznać w ofertach, bo to bardzo ważna decyzja. Ja polecam skorzystać z rankingów kredytów gotówkowych.

Re: Gdzie pytać o kredyt

autor: TKutykowski » 17 lis 2019 09:08

Wydaje mi się, że po prostu najlepiej będzie jeśli przejrzysz sobie dostępne w internecie rankingi kredytów. To chyba, obecnie najlepsze rozwiązanie i na pewno uda Ci się tak trafić na najlepszą ofertę. Ja o tych rankingach dowiedziałem się i muszę przyznać, że od razu spodobał mi się taki sposób i na następny raz na pewno z tego skorzystam :)

Re: Gdzie pytać o kredyt

autor: Kordi33 » 14 lis 2019 10:22

Cześć.
Zajrzyj sobie na stronę specjalistów z Habza Finanse, oni bardzo fajnie opisują problemy związane z kredytami.
Ostatnio napisali fajny artykuł o kredycie refinansowym.

Re: Gdzie pytać o kredyt

autor: Packa » 17 paź 2019 12:32

Moim zdaniem najlepiej porównać sobie oferty kredytów, a najlepszym do tego miejsce są portale kredytowe, na których dostępne są kalkulatory kredytowe oraz rankingi.

Re: Gdzie pytać o kredyt

autor: Figa89 » 17 paź 2019 02:55

Są różne porównywarki i rankingi kredytów.

Re: Gdzie pytać o kredyt

autor: Tymoteusz1 » 05 paź 2019 16:06

Pytanie, czego konkretnie potrzebujecie. Dzisiaj nie ma sensu podejmować pochopnych decyzji, bo może się to różnie skończyć. To tak samo jak z decyzją o tym, konto w jakim banku będzie dla Was najkorzystniejsze. Rynek jest tak zróżnicowany, że będziecie w stanie znaleźć to, czego Wam trzeba.

Re: Gdzie pytać o kredyt

autor: Arletta89 » 29 wrz 2019 23:41

Tak, to prawda. Dlatego wiele osób zauważyłam, że poleca sprawdzać rankingi z takimi ofertami pożyczkowymi. Ja nie jestem do końca przekonana do takiego rozwiązania, chociaż to zawsze jakaś opcja. Natomiast jak chcemy poznać dokładniej daną ofertę i przede wszystkim znaleźć naprawdę coś korzystnego. Warto udać się do doradcy kredytowego. Oni na pewno wam pomogą.

Na górę