Większy ruch na stronie a pozycja w google?

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Większy ruch na stronie a pozycja w google?

Re: Większy ruch na stronie a pozycja w google?

autor: fiona45 » 10 lut 2019 14:42

Z ruchem na stronie różnie bywa. Warto pomyśleć tutaj o fachowej firmie, która wykonuje takie rzeczy.

Re: Większy ruch na stronie a pozycja w google?

autor: szczypiorek » 28 sty 2019 10:14

Pozycjonowanie, oczywiście dobrze wykonane, to podstawa każdego biznesu. Jedni robią to sami, inni zlecają profesjonalistom - wolny wybór, każdy robi, jak uważa i ma do tego prawo. Osobiście uważam, że potrzebując konkretnej usługi powinniśmy udać się do wyspecjalizowanej w danej dziedzinie firmy. Firm pozycjonujących jest sporo - jak więc znaleźć uczciwą, rzetelną, wykonującą zadania terminowo? Cóż, nie ma rzeczy niemożliwych. Ja osobiście korzystam z usług firmy Semtec. Wybrałem akurat tę firmę, ponieważ już od początku zostałem bardzo dobrze potraktowany, do mojej sprawy podeszli indywidualnie, przedstawiając mi możliwe rozwiązania, które idealnie mieszczą się w moim budżecie. Współpracuję z nimi od kilku miesięcy i muszę przyznać, że efekty ich pracy są świetne. Wzrost liczby klientów w porównaniu do poprzednich lat, praktycznie się podwoił, a ja mam więcej środków na dalszy rozwój swojej firmy. Polecam tę firmę, bo naprawdę znają się na rzeczy i posiadają grono specjalistów, którzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie.

Re: Większy ruch na stronie a pozycja w google?

autor: sokrates » 05 lip 2017 22:19

Ruch nie ma nic do rzeczy. Może być mały ruch, bo strona dopiero raczkuje, ale jest bardzo dobrze zoptymalizowana i dzięki temu pozycjonuje się od dużych podmiotów z dużym ruchem. Wszystko zależy od konstrukcji strony, unikalnych, fajnych treści na stronie i linków, które do niej prowadzą :)

Re: Większy ruch na stronie a pozycja w google?

autor: Marzanna » 12 cze 2017 12:46

Ktoś tutaj wspomniał o balonach reklamowych, które reklamują naszą stronę. Może rzeczywiście warto reklamować stronę na zewnątrz, nie tylko w internecie ale na ulicy, na festynach, w centrach handlowych, na targach, tam, gdzie się przewija dużo ludzi.

Re: Większy ruch na stronie a pozycja w google?

autor: Tytus » 06 maja 2017 19:48

No jak ktoś posiedzi na stronie, to pewnie dobrze stronie robi. Gorzej, jak wejdzie na 10 sekund i wyjdzie. Takie wejścia to lepiej, żeby ich nie było.

Re: Większy ruch na stronie a pozycja w google?

autor: Zosska88 » 29 mar 2017 13:07

To z tymi pozycjami i ruchem na stronie to taki niezły paradoks :D

Re: Większy ruch na stronie a pozycja w google?

autor: opiekunka » 18 mar 2017 10:18

Tam myślę, że może powracający użytkownicy wpływają na lepszą pozycję w google. Jak jednorazowo ktoś wejdzie to zapewne nie ma znaczenia.

Re: Większy ruch na stronie a pozycja w google?

autor: forumowiczka » 14 lut 2017 14:31

Sunsin pisze:Czy to jest prawdziwa teza, że większy ruch na stronie automatycznie poprawia naszą pozycję w google, a więc jest swojego rodzaju pozycjonowaniem samym w sobie? Ostatnio taką informację wyczytałem na stronie Traffic Network i jeśli byłaby to prawda chętnie bym wykupił taką usługę jako uzupełnienie pozycjonowania. Tym bardziej, że finansowo jest to dużo mniejszy koszt.
Najbardziej liczą się mocne linki do strony. Do tego optymalizacja kodu, no i treści - niezduplikowane, unikalne, wartościowe. Szczególnie, że duży ruch na stronie wcale nie musi się przekładać na zarobki, bo mogą na stronę trafiać przypadkowe osoby, które opuszczą ją po kilku sekundach. W pozycjonowaniu o to nie chodzi. Pozycjonowanie ma zapewnić wartościowe wejścia, czyli użytkowników, którzy mogą być zainteresowani skorzystaniem z Twoich usług (bo np. wyszukiwały konkretnej frazy w wyszukiwarce).

Re: Większy ruch na stronie a pozycja w google?

autor: Krakowianka » 11 lut 2017 17:04

Mi się wydaje, że warto zainwestować w reklamę na innych stronach, ale takich na które wchodzi dużo ludzi. Kiedyś zainwestowałam w coś takiego i w ciągu kilku dni miałam 100 procent więcej wchodzących.

Re: Większy ruch na stronie a pozycja w google?

autor: Meega » 08 lut 2016 08:55

Różne są pogłoski. :) Mi też się wydaje, że raczej nie, natomiast to chyba było by nawet dobre, ale z drugiej strony ciężko byłoby się wybić nowym stronką. :)

Na górę