impreza integracyjna

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: impreza integracyjna

Re: impreza integracyjna

autor: Mouse » 11 sty 2019 21:12

To zalezy kto co lubi, bo jedni lubia bardziej a inni mniej aktywnie. Dlatego trzeba szukac w takich punktach, gdzie do wyboru beda dla czesci grupy zabawy w stylu off-road czy strzelnica a dla innych basen, masaze czy sauna i seanse ruskiej bani

Re: impreza integracyjna

autor: Kazoo » 11 sty 2019 16:55

A może coś w stylu takiej imprezy, jakie organizuje firma superliny? Myślę, że to super sprawa, naprawdę! Mieliśmy właśnie integrację w firmie i oni zapewniali rozrywkę. Bawiliśmy się jak dzieci i każdy biegał z uśmiechem od ucha do ucha. Taka zabawa naprawdę zacieśnia więzi między ludźmi i potem można lepiej dogadywać się w pracy. Niby minęło już kilka miesięcy, a nadal w biurze da się usłyszeć "A pamiętasz jak na integracji..." i salwę śmiechu ;)

Re: impreza integracyjna

autor: grazynka12 » 16 lis 2018 09:55

Jak chodzi o imprezę integracyjną to punktem kulminacyjnym może byc taki tor wyścigowy. Wiele firm wybiera to miejsce dla swoich pracowników aby dostarczyć im trochę wiecej wrażen niż deadline :) Moja znajoma brała kiedyś udział w takiej integracji i nie mogła przestać później o tym opowiadać. Na pewno warto będzie sie zainteresować tą ofertą.

Re: impreza integracyjna

autor: Roman77 » 15 lis 2018 11:19

Warto takie wydarzenie odpowiednio zaplanować. Okazuje się, że w Polsce mamy wiele ciekawych miejsc, idealnie przystosowanych do organizacji imprez integracyjnych. Mi osobiście do gustu przypadł Hotel Fajkier w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Re: impreza integracyjna

autor: Makaron » 09 lis 2018 14:30

Tak, takie imprezy nabrały rozmachu. U nas była era surwiwalu, wycieczek w góry, nadmorskich rejsów i zabaw przy ognisku. Nadszedł czas na "wyższy" poziom. Już nie mogę się doczekać. Zwłaszcza, że hotel jest średniowiecznym zamkiem, mają tam palarnię cygar i whisky bar.

Re: impreza integracyjna

autor: Tymoteusz1 » 30 paź 2018 23:02

W dzisiejszych czasach normą jest to, że imprezy integracyjne organizuje się z pompą. Dla wielu osób może być to niesamowitą szansą. Wystarczy wybrać się na kurs barmański by zacząć zarabiać naprawdę dobre pieniądze. Powinniście wziąć to pod uwagę.

Re: impreza integracyjna

autor: hel.kul » 12 paź 2018 14:46

A czy myśleliście kiedykolwiek o tym, aby zorganizować przebieraną imprezę?

Re: impreza integracyjna

autor: ewelina546 » 30 wrz 2018 21:22

Najlepsze imprezy integracyjne organizują oni dreamlandia.pl. Gwarantują niezapomniany wyjazd, który możecie np tez połączyć z szkoleniem/

Re: impreza integracyjna

autor: lana52 » 30 sie 2018 22:13

Na imprezie integracyjnej nie powinno zabraknąć napojów z logo - wzmocnią więź Twoich pracowników z firmą.

Re: impreza integracyjna

autor: karpin88 » 14 sie 2018 17:02

W momentach wzrostu gospodarczego firmy coraz częściej organizują wyjazdy firmowe. Pomaga to zżyć pracowników, poprawić morale oraz zyskać pozytywny wizerunek w oczach pracowników czy klientów. W czasie wyjazdów mamy coraz więcej możliwości uatrakcyjnienia pobytu, popularne pokazy tańca, konkursy czy team building. Jednak obecnym hitem są imprezy tematyczne, które łączą te wszystkie elementy w jeden spójny scenariusz.

Na górę