Jak zrobić dobry biznes

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Jak zrobić dobry biznes

Re: Jak zrobić dobry biznes

autor: Pani_K » 30 wrz 2019 09:18

żeby zrobić dobry biznes, trzeba znać prawo! Bo inaczej padniemy już w pierwszych krokach.

Re: Jak zrobić dobry biznes

autor: Mamcia » 24 wrz 2019 23:49

trzeba przede wszystkim mieć dobry pomysł i determinację, żeby go zrealizować.

Re: Jak zrobić dobry biznes

autor: Kasia17_17 » 30 sie 2019 10:09

Ja, jeśli mam wątpliwości, korzystam ze strony kruczki-prawne. Bardzo mi pomogła, nie mam wykształcenia prawniczego ani prawnika w rodzinie, więc w razie wątpliwości związanych z moja firmą szukam na tej stronie odpowiedzi.

Re: Jak zrobić dobry biznes

autor: andyw » 23 kwie 2019 12:47

Nie każda osoba nadaje się do biznesu, trzeba znać swoje mocne i słabe strony.

Re: Jak zrobić dobry biznes

autor: szczypiorek » 26 lut 2019 20:42

Przede wszystkim, nie wolno poddawać się gdy przyjdzie gorszy okres. Nie oszukujmy się, ale prowadzenie własnej firmy to pasmo porażek i sukcesów. Których będzie więcej, sporo zależy od twojej wiedzy i doświadczenia. Według mnie, warto także posłuchać doświadczonych kolegów. Bardzo dobrą okazję do tego, możesz mieć, poprzez wzięcie udziału w konferencji, to właśnie tam, wielu doświadczonych biznesmenów, będzie dzieliło się swoim doswiadczeniem, wiedzą, a także przekaże mnóstwo porad na temat unikania prostych lecz kosztownych błędów.

Re: Jak zrobić dobry biznes

autor: micho » 03 lut 2019 13:08

Polecam postawienie nowoczesnej i zautomatyzowanej myjni samochodowej. Przy dobrej lokalizacji można zarabiać dość regularnie. :)


Mając pomysł na dobry biznes zawsze kluczowe jest zapewnienie jego odpowiedniego finansowania. Jak wszyscy wiemy w Polsce jest to szczególnie duży problem. Gdyż jako społeczeństwo nie potrafimy gromadzić oszczędności i myśleć długoterminowo. Większość ludzi żyje chwilą i dniem dzisiejszym, będąc przyzwyczajonymi do socjalizmu i państwa opiekuńczego. Tymczasem to własny pomysł na dobry biznes i samodzielność mogą dać przyszłość i bogactwo bądź inną formę wolności finansowej. Ja uzyskałem finansowanie w nest banku, dzięki temu że posiadam tam konto. Polecam zapoznać się zawsze z ofertami kilku instytucji finansowych. 8-) Ot to mój pomysł. :right:

Re: Jak zrobić dobry biznes

autor: Martusia87 » 15 mar 2018 11:31

Myślę, że przede wszystkim należy mieć bardzo dobry pomysł. Bez tego się nic nie zrobi, ale z doświadczenia mogę Wam powiedzieć, że bardzo przydatne jest korzystanie z zewnętrznych systemów. Ja na przykład po wprowadzeniu dyrektywy PSD 2 zdecydowałam się na wykupienie Otwartego API Bankowego.

Re: Jak zrobić dobry biznes

autor: gosia iq » 09 mar 2018 14:19

da się, choć biznes to twarda gra dla twardych graczy. często jeden podpis za dużo, jeden kredyt za wiele, i firma się sypie.
najważniejsze, to umieć się podnieść po porażce, bo jak jest dobrze, to nie trzeba żadnych porad.

jak zrobić dobry biznes? podpatrywać innych, sprawdzić w czym czujemy się dobrze, a potem zacząć po prostu próbować.

mój pierwszy biznes - to restauracja - padło po 3 latach, ale zdobyte doświadczenia w biznesie i powrót do "korzeni" czyli do finansów spowodował, że mój kolejny biznes działa z sukcesami już parę lat.

Re: Jak zrobić dobry biznes

autor: Ramona34 » 06 mar 2018 15:41

Czyli nie da się zrobić dobrego biznesu?

Re: Jak zrobić dobry biznes

autor: opiekunka » 19 lut 2018 12:22

A tak poważnie, trzeba mieć wiele optymizmu, bez niego ani rusz. Prowadzić biznes to ciężki kawałek chleba.

Na górę