Rozwój firmy

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Rozwój firmy

Re: Rozwój firmy

autor: Makaron » 11 lip 2019 09:08

To prawda rozwijać się można w różny sposób. Jednak każdy z nich wiąże się z inwestowaniem. Czy to w kapitał ludzki, czy w nowe technologie. Jest to związane nierozerwalnie. Dzisiejszy rynek i świat jest tak skonstruowany, że bez rozwoju nie da się osiągnąć sukcesu. Dlatego warto podejmować takie działania. Mój tata wie o tym doskonale. Jest właścicielem stacji paliw od ponad 30 lat. Jednak najnowocześniejszy sprzęt i systemy sprzedaży stawiają go na pierwszym miejscu w innowacyjności.

Re: Rozwój firmy

autor: Wiewiórka » 12 cze 2019 08:30

Rozwijać można się na wiele sposobów, zależy czego konkretnie potrzebuje nasza firma i jakie rozwiązania będą dla nas najlepsze. W każdej branży takie potrzeby mogą być jednak nieco inne. Z pewnością znacznie się obecnie stawia przede wszystkim na nowe technologie i rozwiązania mające ułatwić kontakt czy obsługę klientów. Coraz popularniejsze są przez to infokioski, czyli takie multimedialne centra informacyjne. Sporo urzędów na nie stawia, ale nie tylko, w firmach także mogą się sprawdzić.

Re: Rozwój firmy

autor: RafalM » 16 maja 2019 12:15

O rozwoju firmy widziałem bardzo ciekawy artykuł na stronie infomagazi.

Re: Rozwój firmy

autor: Kredytleasi2 » 16 kwie 2019 17:47

Na pewno trzeba z głową pozyskać środki i przydzielić na rozwój żeby się tylko nie przeliczyć ponieważ już nie raz słyszałam jak ktoś się przeliczył z inwestycją.

Re: Rozwój firmy

autor: szczypiorek » 28 mar 2019 13:05

Zanim jeszcze zdecydujemy, jak dokładnie wyglądać będzie inwestycja w rozwój firmy trzeba najpierw dokładnie przemyśleć kwestię środków, które na to przeznaczymy. Szczególnej rozwadze powinniśmy poświęcić problem zatorów finansowych, które ponoć w Polsce wcale nie są rzadką przypadłością. Jest to sytuacja, w której dochodzi do naruszenia płynności finansowej – gdy potrzebujemy środków na opłacenie własnej działalności, ale zarazem nie wpłynęły jeszcze środki od klienta, które jest on nam należny. To groźna sytuacja, która nie tylko gwałtownie hamuje ekspansje firmy, ale również może – w przypadku, w którym do całej sprawy nie podejdziemy dość rozważnie – doprowadzić firmę do upadku. Z tego też względu polecam się z tym tematem dobrze zaznajomić.

Re: Rozwój firmy

autor: franksa » 25 mar 2019 13:28

Prowadząc firmę nieustannie trzeba szukać pomysłów na rozwój firmy. Ten można na różne sposoby przeprowadzić, wszystko zależy sytuacji w jakiej znajduje się firma, oraz od samych jej możliwości.

Re: Rozwój firmy

autor: RafalM » 22 mar 2019 08:11

Na temat rozwoju firmy dużo można przeczytać na biomasapoig.pl, maja świeże artykuły i dużo ciekawej treści.

Re: Rozwój firmy

autor: Makaron » 18 mar 2019 12:47

Rozwój firmy to przede wszystkim inwestycje. Przecież chcemy coś ulepszać, poprawiać, wymieniać. To oczywiste, że trzeba będzie włożyć w to pieniądze. W naszej pieczarkarni zawsze jest coś, co trzeba zmienić, wymienić, zakupić, dokupić. Obecnie montujemy gumowe odbojnice ścienne, o te http://luckygrower.com/gumowa-odbojnica-narozna/. Na tym polega prowadzenie biznesu.

Re: Rozwój firmy

autor: Rzepa » 09 mar 2019 10:45

Dzięki za te porady, na pewno będzie to dla mnie bardzo pomocne !

Re: Rozwój firmy

autor: matyy » 07 mar 2019 21:55

Prowadzenie własnego biznesu wymaga jego ciągłego rozwoju. Konkurencja nie śpi, więc jeśli chcecie utrzymać się w branży to trzeba w firmę inwestować. Jeśli zajmujecie się produkcją towarów to niezwykle ważne jest odpowiednie wyposażenie hali produkcyjnej. Często przydaje się specjalistyczna aparatura pomiarowa. Nowoczesny sprzęt pomiarowy znajdziecie w ofercie firmy Industa. To specjaliści od urządzeń pomiarowych najnowszej generacji. Aparaturę dopasowują do potrzeb produkcji, pomagają także wdrożyć ją do użytku.

Na górę