Gdzie impreza integracyjna?

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Gdzie impreza integracyjna?

Re: Gdzie impreza integracyjna?

autor: sylvia » 02 maja 2019 09:09

Wszystko zależy od tego jakie macie fundusze oraz na ile chcecie się wybrać. Przy ograniczonych funduszach jedyną opcja jest impreza jednodniowa w miejscu w jakim jest firma. Jednak jeśli fundusze są większe, warto zaplanować coś ciekawszego. Polecam jakiś ciekawy weekendowy wypad
via ferrata
spływy pontonowe
spływ kajakiem
Zbliża się lato, takie atrakcje są już dostępne. Jeśli nie czujecie się na siłach aby coś takiego zorganizować to możecie skorzystać z usług firmy, która takie atrakcje zaplanuje.

Re: Gdzie impreza integracyjna?

autor: Makaron » 24 sty 2019 21:36

U nas doskonale sprawdziło się samocentrum.com. Miejsce w samym centrum Warszawy, więc nie trzeba było nigdzie jechać. A atrakcji nam nie brakowało. Były tańce, warsztaty zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, pokaz mody i studio fotograficzne, gdzie mogliśmy wziąć udział w profesjonalnej sesji. Moim zdaniem organizatorzy znają się na swojej pracy i nie zapomnieli o niczym.

Re: Gdzie impreza integracyjna?

autor: Kazoo » 14 sty 2019 09:39

Z mojego doświadczenia wynika, że imprezy integracyjne najlepiej sprawdzają się niekoniecznie w miejscach publicznych. To czas, w którym ludzie chcą odreagować, a czasami nawet powygłupiać się. Świetnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju ogniska, grille i inne tego typu eventy. Niedawno miałam okazję uczestniczyć w imprezie i było naprawdę ekstra! :D Może zabrzmi to dziwnie, ale naprawdę bawiliśmy się jak dzieci i wszyscy super to wspominamy. Kilka miesięcy minęło, a nadal w biurze słychać śmieszki i rozmowy na ten temat ;)

Re: Gdzie impreza integracyjna?

autor: Roman77 » 23 gru 2018 10:22

A co powiecie na Jurę Krakowsko-Częstochowską? Moim zdaniem to wspaniałe miejsce, w którym cały zespół będzie w stanie oderwać się od codzienności i skupić się na lepszym poznaniu siebie wzajemnie. Jest tam Hotel Fajkier, gdzie jesteście w stanie zorganizować takie wydarzenie. Weźcie to pod uwagę.

Re: Gdzie impreza integracyjna?

autor: karolinakobza » 25 paź 2018 14:08

A może wspólne wyjście na kręgle? Albo jak będzie cieplej to wyjazd na kajaki? Takie atrakcje są fajne i na pewno wam się będzie łatwiej zintegrować.

Re: Gdzie impreza integracyjna?

autor: Loomlor » 06 cze 2018 11:20

Właśnie też zastanawiam się jak przeprowadzić integrację w swojej firmie. Wpadł mi do głowy pomysł na imprezę w plenerze. Co wy sądzicie o czymś takim. tego typu impreza integracyjna to dobry pomysł?

Re: Gdzie impreza integracyjna?

autor: jocker81 » 22 maja 2018 19:58

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

Re: Gdzie impreza integracyjna?

autor: Mannia » 22 maja 2018 09:57

Jeśli impreza będzie się odbywała w okolicach Warszawy to zalecam wziąć pod uwagę catering oferowany przez restauracje Łasuch. Domowe potrawy w jakie zostaliśmy zaopatrzeni za ich sprawą okazały się najciekawszym, a na pewno najsmaczniejszym elementem imprezy. Za atrakcyjne pieniądze, a tradycyjnie i pysznie! :blink:

Re: Gdzie impreza integracyjna?

autor: mamazosi » 10 maja 2018 08:56

Może hotel Poniatowski, blisko do stolicy w razie czego, a w hotelu masz super salę na taką imprezę i można spokojnie zamówić sobie catering.
Oprócz tego są miejsca noclegowe więc każdy może wynająć sobie pokój poimprezować i wrócić spokojnie do siebie:)

Re: Gdzie impreza integracyjna?

autor: karolina88 » 26 kwie 2018 15:40

ja to wymagań nie mam zawsze robię jakaś imprezkę firmową w domku :) akurat my mamy firmę rodzinną, wiec nawet spotkanie integracyjne było w domu, zrobiło sie pyszne jedzenie, dobre drinki, kupiliśmy słomki do drinków i girlandy na stół i wszystko ładnie wyglądało :)

Na górę