Gabinet medyczny - wyposażenie

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Gabinet medyczny - wyposażenie

Re: Gabinet medyczny - wyposażenie

autor: Packa » 04 lis 2019 16:31

To ja muszę tutaj polecić bardzo dobry sklep medyczny Kredos, oferujący nowoczesne urządzenia ekg. Warto zapoznać się z ich specyfikacją, która jest naprawdę dobra. Jeśli szukacie tego rodzaju sprzętu, to ta oferta na pewno was zainteresuje.

Re: Gabinet medyczny - wyposażenie

autor: Arletta89 » 31 paź 2019 23:50

Takie miejsce z całą pewnością powinno się bardzo dobrze prezentować. Nie powinno tam zabraknąć innowacyjnego sprzętu, narzędzi. Również trzeba tutaj wspomnieć o łazience, które też powinna być bardzo estetyczna. Także i tutaj przyda się odpowiednie wyposażenie jakie znajdziecie chociażby tutaj https://www.blysk.pl/szczotki-do-wc .

Re: Gabinet medyczny - wyposażenie

autor: Chylon » 30 paź 2019 17:49

W tego typu wyposażenie medyczne zaopatruje nas hurtownia gemini-euro.pl/ . Mamy pod dostatkiem artykułów, w szczególności przydatne okazały się opakowania jednorazowe.

Re: Gabinet medyczny - wyposażenie

autor: ewula » 19 wrz 2019 16:59

Wyposażenie w gabinecie to bardzo ważna sprawa.Ogólnie wnętrza robią kolosalne wrażenie. Ja przykładowo ostatnio zmieniłam stomatologa.Chodze teraz do Ratyńscy Dental Clinic. To bardzo nowoczesna klinika ,która jest doskonale wyposażona i dzięki temu wiem że jestem leczona na najwyższym poziomie to raz.A dwa wnętrza mają niesamowite=te,piękne.Po prostu można się zrelaksować to też bardzo istotne szczególnie dla osób ,które mają lęk przed stomatologiem.

Re: Gabinet medyczny - wyposażenie

autor: Tymoteusz1 » 11 wrz 2019 09:45

Faktycznie, to bardzo istotna kwestia. W końcu często od jakości sprzętu zależy bezpieczeństwo pacjentów. W takich kwestiach nie wolno robić żadnych wyjątków i rezygnować z najwyższych standardów.

Re: Gabinet medyczny - wyposażenie

autor: Mannia » 05 wrz 2019 10:40

Wyposażenie do gabinetu zapewnił nam SKLEP ESTETYCZNY sklep sklep-estetyczny.pl . W swojej ofercie dysponują niezmiernie szerokim wyborem, było w czym wybierać. Z resztą jakość wspomnianych elementów także jest niezastąpiona.

Re: Gabinet medyczny - wyposażenie

autor: Roman77 » 29 sie 2019 11:09

Oczywiście, że tak. Przecież dzisiaj powinniście podejść do tego tematu w racjonalny sposób i postawić na takie elementy, które pozwolą Wam o wiele lepiej diagnozować pacjentów.

Re: Gabinet medyczny - wyposażenie

autor: yokoyoko » 23 sie 2019 17:46

Aparaturę i akcesoria medyczne dostarczyli nam bytmed. W zupełności szanuję te produkty, gdyż z czasem okazały się one niemalże obowiązkowe. Także i cena okazała się bardzo atrakcyjna.

Re: Gabinet medyczny - wyposażenie

autor: Chylon » 13 sie 2019 17:46

A czy pojemniki, kasetki na leki posiadasz? Jeśli nie, to zalecam zainteresować się.

Re: Gabinet medyczny - wyposażenie

autor: elisja » 01 sie 2019 09:14

Jeśli chodzi o sprzęt medyczny , warto decydować się na wyłącznie najlepszych producentów . Może ktoś więcej zapłaci , ale przynajmniej lekarze będą mieli do dyspozycji odpowiedniej jakości akcesoria , Moim zdaniem na tym temacie nie powinno się oszczędzać

Na górę