Podróż na własną rękę

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Podróż na własną rękę

Re: Podróż na własną rękę

autor: Chylon » 22 sty 2020 18:14

Poddałem się takiej podróży, jednakże wcześniej zdecydowałam się na poprawieniu umiejętności lingwistycznych, jeśli chodzi o angielski.

Re: Podróż na własną rękę

autor: Mirabelka23 » 08 sty 2020 08:25

Organizując samodzielne wyjazdy zawsze pamiętajcie o bezpieczeństwie swoich najbliższych. Zwłaszcza w temacie fotelików samochodowych dla dzieci nie warto oszczędzać.

Re: Podróż na własną rękę

autor: DominikaD32 » 08 gru 2019 14:09

Całkowicie się z Wami zgadzam, że warto pójść w stronę dbania o to co jemy ale również hobby, podróżowanie oraz lifestyle aby też rozwijać się pod każdym względem. Trzymam kciuki i przede wszystkim pamiętajcie o motywacji oraz aby nie poddawać się przy stoisku ze słodyczami :)

Re: Podróż na własną rękę

autor: anakolp » 20 lis 2019 14:58

Też zawsze podróżujemy na własną rękę, chociaż najczęściej po Polsce. Kiedyś byłam bardzo sceptyczna jeśli chodzi o pociągi, ale z czasem się do nich przekonałam :D teraz jeździmy pociągami gdzie tylko się da.

Re: Podróż na własną rękę

autor: lana52 » 05 lis 2019 14:16

Ja polecam Kraków. Moim zdaniem jest tutaj pięknie - jest co zwiedzać i co robić więc można tutaj zagościć nawet na dłużej niż kilka dni. Bardzo chciałabym zobaczyć [kościół św Andrzeja w Krakowie. Już nie raz słyszałam, że kościół na żywo robi ogromne wrażenie, a mi on się spodobał już na zdjęciach.

Re: Podróż na własną rękę

autor: Majkaaa » 24 paź 2019 15:40

as1133 pisze:
23 paź 2019 14:05
Czasami podróżujemy na własną rękę, jednak zwykle nie mamy czasu, żeby to wszystko dokładnie planować, dlatego często również na wakacje jeździmy z biurem podróży.
Tak czy inaczej, myślę, że angielski zawsze warto znać! Chociażby po to, aby móc się dogadać na miejscu w hotelu gdyby wyniknął drobny problem. A co do tutlo, to sama też się z nimi ucze, mają fajną strukturę kursu i dużo udogodnień, więc każdy kto tylko chce się uczyć ma taką możliwość;)

Re: Podróż na własną rękę

autor: as1133 » 23 paź 2019 14:05

Czasami podróżujemy na własną rękę, jednak zwykle nie mamy czasu, żeby to wszystko dokładnie planować, dlatego często również na wakacje jeździmy z biurem podróży.

Re: Podróż na własną rękę

autor: Klaudiuszka » 30 wrz 2019 07:23

Oliwkaaa pisze:
09 wrz 2019 14:08
Dokładnie. Jesli planujesz podróżowanie to dobry angielski zdecydowanie się przyda! Ja akurat z doświadczenia mogę polecić platformę tutlo. Sama się z nimi ucze i jestem bardzo zadowolona. Lekcje są online, i sama decydujesz kiedy i o której się uczysz.
Ja też jestem zadowolona z nauki w tutlo, robię postępy i to się liczy :)

Re: Podróż na własną rękę

autor: dominica » 20 wrz 2019 12:32

Zdecydowanie jestem za podróżami na własną rękę i sama to praktykuję. Sama znajduje bilety lotnicze, noclegi, transefer i wszystko wychodzi znacznie taniej! Jeśli jednak kompletnie nie masz pojęcia jak zorganizować podróż na własną rękę to lepiej udaj się do biura podróży - może wyjdzie drożej ale przynajmniej będziesz mieć pewność, że wszystkie formalności zostały dopięte na ostatni guzik.

Re: Podróż na własną rękę

autor: jagodka » 18 wrz 2019 09:39

Kiedyś lataliśmy z biurami podroży, jednak ostatnio wole sobie faktycznie zaplanować taką wycieczkę na wlasną rękę

rezerwuję sobie lot z wyprzedzeniem i dzięki temu wiem dokładnie kiedy mam wziąć urlop
nie mam obowiązkowych ram wycieczki tak wieć jeśli mam danego dnia ochotę na wypoczynek to sobie wypoczywam, jak mam ochote danego dnia na zwiedzanie to zwiedzam
jak również oszczędzam pieniądze bo samodzielne sensowne zaprojektowanie wycieczki kosztuje o wiele mniej niz wyjazd z biurem podróży....

Na górę