Inwestycja w drogie zegarki

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Inwestycja w drogie zegarki

Re: Inwestycja w drogie zegarki

autor: RafalM » 16 maja 2019 12:23

Witam ostatnio widziałem dużo ciekawych artykuł o inwestowaniu.

Re: Inwestycja w drogie zegarki

autor: olkak » 12 lut 2019 08:59

Jeśli dysponujesz środkami i nie wiesz jak je zainwestować to zaglądnij do serwisu investpartners. Jest to platforma łącząca inwestorów z pożyczkobiorcami posiadającymi zabezpieczenie. Dzięki temu można odnieść optymalne korzyści biznesowe i finansowe, bez obaw i ryzyka, więc warto spróbować. :)

Re: Inwestycja w drogie zegarki

autor: smalinosik » 10 lut 2019 17:28

W dzisiejszych czasach chyba najlepiej sprawdzają się inwestycje w nowoczesne technologie. Coraz popularniejszy jest też trend eko i dbanie o środowisko. Przykładem jest tutaj rosnąca popularność aut z napędem hybrydowym. Trend ten sprawia, że z powodzenie można inwestować w ładowarki elektryczne które póki, co dostępne są chyba tylko w centrach handlowych w dużych miastach.

Re: Inwestycja w drogie zegarki

autor: Martusia87 » 19 sty 2019 21:19

Według mnie za zegarki nie ma co przepłacać... W końcu to tylko rzecz

Re: Inwestycja w drogie zegarki

autor: january87 » 18 sty 2019 16:33

Moim zdaniem lepiej jest inwestować np. w złoto czy srebro. Możliwości jest wiele, warto jednak zapoznać się z ofertą sprawdzonej mennicy w tym zakresie.

Re: Inwestycja w drogie zegarki

autor: usis » 29 paź 2018 23:29

Jeżeli szukasz dobrych zegarków w niskich cenach, to warto zaglądnąć i sprawdzić sklep tipili.pl, moim zdaniem nie ma on sobie równych.

Re: Inwestycja w drogie zegarki

autor: sabina38 » 26 mar 2018 12:40

Wg mnie jest to pewna nisza, podobnie jak złote monety, na których trzeba się znać, aby inwestycja się opłacała. Mój znajomy np. inwestuje z sukcesami w takie monety właśnie.

Re: Inwestycja w drogie zegarki

autor: Inatka93 » 04 sty 2018 12:45

Chodzi Ci o kupno, a następnie sprzedaż z zyskiem ? Moim zdaniem to ryzykowne, bo trudno przewidzieć, która marka będzie bardziej pożądana za powiedzmy 10 lat. Ta, która jest teraz w czołówce, w 2028 może nie być już taka znana.. Ja bym się w to nie pakowała. Tym bardziej, że mam takie zdanie o zegarkach - warto kupować same markowe mechanizmy, w paski już nie. Aktualnie na przykład zastanawiam się nad wypróbowaniem zamienników pasków do zegarków Casio. Nawet najdroższa skóra w końcu się zniszczy, a po co przepłacać. ;) .

Re: Inwestycja w drogie zegarki

autor: biedroska » 20 gru 2017 07:32

Moim zdaniem warto już zainwestować w droższy zegarek, zostanie z Tobą na dłużej, na lata.

Re: Inwestycja w drogie zegarki

autor: mamami » 28 lis 2017 11:29

A jakie modele polecacie? Fajne są zegarki damskie timex w internetowym sklepie E-Watches.pl. Macie takie? Wiele osób je kupuje. Są naprawdę ładne i eleganckie. Warto zerknąć na nie. Będą fajnym dodatkiem do stroju.

Na górę