Sińce pod oczami

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:clap: :play: :right: :think: :blink: :eeee: :hand: :pinokio: :nonono: :pray: :shhh: :whatme: :saynothing: :mouthclosed: :nope: :letmethink: :wallcrush: :fiufiufiu: :king: :ninja: :wacko: :love: :D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :angel: :clap: :crazy: :eh: :problem: :shh: :shifty: :sick: :silent: :think: :thumbdown: :thumbup: :wave: :wtf:

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Sińce pod oczami

Re: Sińce pod oczami

autor: Ecler » 01 kwie 2019 18:59

Szukam właśnie jakiegoś kremu, który mógłby mi pomóc.

Re: Sińce pod oczami

autor: daria19 » 21 lut 2019 19:15

Mi pomógł na takie właśnie cienie pod oczami krem remescar. na początku stosowałam próbkę kremu i jak zauważyłam, że lepiej to wygląda od razu kupiłam go sobie i smarowałam codziennie. krem ma szybkie działanie, prawie mi zlikwidował cienie, ale jeszcze trochę sa widoczne, na pewno i tak jest o wiele lepiej.

Re: Sińce pod oczami

autor: mama » 12 mar 2018 14:07

To oznaka zmęczenia oczu. Mniej przed komputerem i więcej wypoczynku, powinno minąć.

Re: Sińce pod oczami

autor: Kaś90 » 25 wrz 2017 17:31

Często się mówi o tym, że sińce pod oczami, to taka przypadłość wielu kobiet i że trudno jest to zlikwidować, jednak używając odpowiednich kremów pod oczy można naprawdę fajnie poradzić sobie z tym problemem, a poza tym też polecam poczytać o różnych sztuczkach makijażowych, które pozwalają ukryć efekty nieprzespanych nocy ;)

Re: Sińce pod oczami

autor: mamami » 25 wrz 2017 14:44

Mówię Wam, dobry korektor potrafi zdziałać cuda. Ogólnie warto też zadbać o to, żeby dobrze się wysypiać, wtedy sińce na pewno będą dużo mniejsze :)

Re: Sińce pod oczami

autor: mezoterapialodz » 06 wrz 2016 12:53

Faktycznie najlepiej na początku skonsultować się z lekarzem. Sińce mogą mieć różną przyczynę. Czasem udaje się je zwalczyć zabiegami w gabinetach kosmetycznych innym razem w gabinecie lekarza.

Re: Sińce pod oczami

autor: opiekunka » 04 wrz 2016 08:40

Za dużo przed komputerem siedzimy. Ja ma taką strategię, że robię to z przerwami. Pół godziny przed komputerem, pół godziny przerwy. Najgorzej jest wieczorem jak mnie ta maszyna wciągnie, potrafię do późna posiedzieć zapominając o wszystkim.

Re: Sińce pod oczami

autor: psiaczka » 24 lip 2016 13:25

A ja polecam naturalne sposoby. Okład z ogórka świetnie działa. Ogólnie polecam wam wszystkim naturalną pielęgnację.

Re: Sińce pod oczami

autor: Abiah » 17 maja 2016 08:37

mi zamiast sińców robia sie takie opuchlizny pod oczami

Re: Sińce pod oczami

autor: Kryszka » 10 maja 2016 20:18

Każdy czasem tak ma, najczęściej to efekt zmęczenia lub nie przespanej nocy, są jednak pewne triki, dzięki którym można zamaskować ten przykry efekt.

Na górę